Maras: Najbolji ljudi otišli iz HGK, a zaposlili se ‘bivši špijuni i raznorazni uhljebi’

Naslovnica Forum Komentari članaka Maras: Najbolji ljudi otišli iz HGK, a zaposlili se ‘bivši špijuni i raznorazni uhljebi’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

kada uhljeb proziva uhljeba, mora da je stvarno kriza na vrhuncu[emo_smijeh]

e ovo je dobro !
pravi se je javi !
uhljeb br 01 !

Našli njega da nesto komentira, sve neradnici i uhljebi bez dana radnog iskustva osim prodavanja magle.

HGK treba privatizirati. Njihov djelokrug rada , sveden je uglavnom na prodaju
aranžmana, savjetovanja, okupljanje struktura iz raznih sektora…
Povezivanja naših poduzetnika i stranaca mogu raditi i privatni vlasnici Agencija u tu svrhu, a poduzetnike TREBA OSLOBODITI SVAKE PRISILE oko plaćanja
takvih neplodnih, bessmislenih troškova…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Maras se vraća rječniku kojeg jedino pozna kao birtijski hrčak.

Gadno je kad hoces ukinut reket na koji je saka uhljeba navikla….. Prijedlog je dobar pa makar dolazio i od niskoristi drzavnog sluzbenika…..

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

P.S: Znam jednu osobu kaj je otisla iz reketarske komore – isto nis koristi, a kao strucnjak za industriju…

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Ja bi pored HGK ukinio i ministarstvo poduzetnistva.Jednostavno ne vidim svrhu takvog ministarstva koje vodi ovaj renomirani poduzetnik.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

ministar-maras-u-silikonskoj-dolini-cuda

Stanje je toliko loše da ni najvećim zlobnicima ne ostaje puno radosti ako se ponovi katarski scenarij silikonskog privida budućih investicija.
Iako je vjerojatnije da ćemo se nakon sna o silikonskoj dolini opet probuditi u dolini suza aktualne gospodarske politike

http://www.vecernji.hr/hrvatska/ministar-maras-u-silikonskoj-dolini-cuda-964824 [vecernji.hr]

http://www.index.hr/vijesti/clanak/tri-godine-najnesposobnije-vlade-u-povijesti-hrvatske/788123.aspx [index.hr]

Od kada je Maras došao za ministra zatvoreno je 20.000 malih poduzetničkih tvrtki i 8.500 obrtničkih radnji više nego ih je otvoreno.

.


.. Prijedlog je dobar pa makar dolazio i od niskoristi drzavnog sluzbenika…..

Ne laje pas radi sela nego radi sebe.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close