Mlađi brat ministra zdravlja postao šef Atlasa

Naslovnica Forum Komentari članaka Mlađi brat ministra zdravlja postao šef Atlasa

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Propadanje Atlasa ovime dobiva dodatnu akceleraciju.

I na nižim razinama u Atlasu se zapošljavaju djeca ministara i doministara. Tko zna zašto?!

pa to su sve bu…. jadna nam drzava


I na nižim razinama u Atlasu se zapošljavaju djeca ministara i doministara. Tko zna zašto?!

zato što ministri i doministri još nemaju odrasle unuke.

Sretan sam zbog toga. Dečko je oduvijek bio bistar, pametan, brz u razmišljanju….posebno otkad mu je brat postao lav SDP-a..

Najjači mu je kraj komentara “Vikend u Varga stilu”…tko zna koliko je takvih vikenda bilo pogotovo na teret proračuna RH…

Jadan momak, jer Ivek je unistio tu tvrtku da ni Bill Gates ne bi se snasao…

Ono što je činjenica je da Todorić ne postavlja ljude po političkoj podobnosti. Ako se čovjek “malo” progurao, jedino sto mogu reci je da tako danas svijet funkcionira – zalosno ali istinito. Zabij noz u leđa prije nego ga zabiju tebi.


Propadanje Atlasa ovime dobiva dodatnu akceleraciju.

I na nižim razinama u Atlasu se zapošljavaju djeca ministara i doministara. Tko zna zašto?!

potpuno si u krivu. atlas je daleko od propadanja…

...povijest se ponavlja...


Ono što je činjenica je da Todorić ne postavlja ljude po političkoj podobnosti.

Točno. Ali postavlja “političke” ljude po ekonomskoj (koruptivnoj) podobnosti. Postavljaju se ljudi/djeca direktno povezana s izvršnom vlasti, obično iz sektora u kojem koja firma već posluje.
Dakle to je dobro za njega (i za mene kod npr. Atlasa gdje imam neku siću dionica), ali nije dobro za zemlju tj. sve nas.
Što se propadanja tiče, uprave se mijenjaju kao čarape, strategija se slabo provodi, guske u magli što se tiče kanala prodaje (internet)…

državne tvrtke i postoje kako bi tzv. “rotirajući kadrovi” vječito imali izvor fotelja.

to je najuspješniji produkt jugo-samoupravljanja – ljudi koji se ničim ozbiljno ne bave doživotno osigurani foteljama punih povlastica, a bez ikakve odgovornosti. takva bogomdana mjesta ne postoje ni na zapadu ni na istoku, ta dembelija je čisto jugoslavenski izum, a opstat će dok god je državnih kredita, sve drugo može propasti ali fotelje rotirajućih kadrova ne smiju trpjeti.

New Report

Close