Josipović: Druga Republika je pravi put

Naslovnica Forum Komentari članaka Josipović: Druga Republika je pravi put

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ja mislim da je vaš odlazak sa Pantovčaka ,PRAVI PUT!

neponovio se

Druga Republika… ali ista fotelja

Highlight njegovog mandata je bio kada se Barack Obama sakrivao po Bijeloj Kuci da ga ne sretne.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

” Naručene tone hrane za Ured predsjednika “

Večernji:

Ivo Josipović,
…da je njegov Ured naručio hranu za iduće dvije godine.
Prema pisanju tportala,

s Pantovčaka su naručili
nekoliko tona svinjetine,
junetine,
teletine i janjetine,
tonu i pol brancina i orada,
140 kilograma škampi i jastoga,
16 kila umaka od tartufa te pripadajuće tone priloga.
Znamo li da je restoran u Uredu predsjednika najjeftiniji u zemlji pa tamo kava košta 80 lipa,
a ručak tek 20 kuna, samo je pitanje vremena kada će se predsjednički kandidati pozabaviti lososima s Pantovčaka.

.

slažem se da je druga republika pravi put za josipovića. bilo koja. samo da je što dalje. recimo republika venezuela.


slažem se da je druga republika pravi put za josipovića. bilo koja. samo da je što dalje. recimo republika venezuela.

[emo_smijeh][emo_palacg]

Ja bih želio da živimo u državi u kojoj su na vlasti bivši komunistički vlastodršci i/li njihova djeca pa da u živaju u svemu što su trofejno, otimačinom i razbojstvima stekli.

Čekaj pa mi i živimo u takvoj državi.

Josipoviću, dobro si to napravio.

druže Ivo, za Vas je svaki put, na kojem putovanje plaćaju hrvatski građani PRAVI PUT, a Vi im zauzvrat sa tog putovanja šaljete razglednice opljačkane, siromašne, besperspektivne, upropaštene Hrvatske, narod se veseli Vašim novim razglednicama sa novog putovanja iz DRUGE REPUBLIKE, ovaj puta dajte malo naglasak na pučke kuhinje, siromašnu i gladnu djecu u poderanoj odjeći i obući, bolesne i nemoćne u redovima po bolnicama, prehranjivanje građana na kontejnerima, narod će Vam zahvaliti novim plaćenim putovanjem, nakon toga nam skladajte novu himnu HEJ HRVATI, JOŠ STE ŽIVI i nikako nemojte zaboraviti naplatiti naknadu za ZAMP, neka se nađe za neki novi stančić

DEJAN JOVIĆ: ‘Hrvatima se država jednostavno dogodila i od početka je bila neželjena!’

Vaš link …

free flow information

Lignja ce nam se opet “dogoditi” jer je narod slijep i prigl.up…

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

put prema uredu bivšeg predsjednika je za Vas PRAVI PUT

mora da je gadna panika kod crvenih kad podmeću provokatore na skupove protivnika dok u prikrajku čeka kompić s fotoaparatom koji snima tobožnju “žrtvu” koja se sama bacila na pod pa glumi da je pretučena od ljudi koji je u čudu gledaju
http://www.vecernji.hr/hrvatska/incident-na-skupu-k-grabar-kitarovic-bacili-na-pod-zenu-koja-je-vikala-lopovi-lopovi-978348

POVIJESNI DAN ZA HRVATE
Vaš link …

free flow information

New Report

Close