“Cilj nam je da mladi u roku 4 mjeseca nakon prijave na HZZ nađu posao”

Naslovnica Forum Komentari članaka “Cilj nam je da mladi u roku 4 mjeseca nakon prijave na HZZ nađu posao”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

e moj mirando, možeš ti pumpat milijarde kuna u sustav.
sve dok se sveučilišta ne iskoordiniraju sa hzz-om neće biti ništa od tvojih politika.
HZZ-u se mora omogućiti moć utjecaja na sveučilišta kroz reguliranje upisnih kvota na iste.
Ovako izgleda kao veliki orkestar gdje svatko svira kako želi.

tko meni brani da osnujem sveučilište, zakačim se za državnu sisu, jer je školovanje besplatno, odredim megalomanske kvote od 100.000 studenata godišnje recimo moldavskog jezika, stavim novac u džep a brigu oko zapošljavanja kohorti mladih prebacim na državu.

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Platili smo 38.000 kuna da dobijemo ČISTU POTVRDU s porezom na nuli.
Kad izračunaš da dijete koje dođe raditi košta 1.600 kuna x 12 mjeseci,
dobivamo STRATEGIJU ZAPOŠLJAVANJA , u kojem bi htjeli biti je .eni i pošteni.,
Naime, ako imaš pogodnost poreznog duga do 50.000 kuna i na njega plaćaš kamatu,
onda imaš pogodnost. !!!
A ako platiš SVE / jer moraš/ onda nemaš tu pogodnost – avansno financiraš zapošljavanje djece .Kakve veze ima
onda država s tim?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

pravi socijalista utopista, meni je cilj trčati na 100m ispod 9s, ali za sada to uspijevam samo automobilom, ako vozim u tenisicama, mogu li ja biti ministar?[emo_smijeh]

New Report

Close