Broj zaposlenih u Hrvatskoj pada treći mjesec zaredom

Naslovnica Forum Komentari članaka Broj zaposlenih u Hrvatskoj pada treći mjesec zaredom

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

SDP+HNS Kukuriku vlada uspjeli su smanjiti broj zaposlenih u Realnom sektoru vjerojatno za 60.000 djelatnika.

Nasuprot tome u Javnom sektoru su zaposlili nekoliko tisuća crvenih uhljeba.

.

E Pero7 Pero7, pa što će ti reć Vaso i Karamarko.
Broj je 200.000… 200.000
Sad za kaznu napišti 100 puta 200.000 da naučiš.

Loki

Nema veze.

Sada ce Vrdoljak poceti vaditi naftu pa ce se sve to zaposliti u agenciji za ugljikovodike.

Brent just broke 71, $70.82

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

@ loki07,

brabonjaš bez veze.
Dobro da me nisi optužio da mi je rit slana.
Nisam nikad bio ni u jednoj stranci a ni partiji.
Napisao sam da je vjerojatno oko 60.000 zaposlenih ostalo bez posla u Realnom sektoru.
Evo što o tome piše gospodin Twixer :

Twixer , svibanj 2014.:

Što se tiče broja nezaposlenih osoba, ovdje se također dogodio veliki pomak. „Prvi put nakon 2008. godine na godišnjoj razini, dakle travanj 2014. u odnosu na travanj 2013., imamo smanjenje broja nezaposlenih.

Nevjerojatno je da je ovakvima (Grčić) dozvoljeno da uce djecu. Nezaposlenost se moze sutra smanjiti na 0.
Iselis ljude ili ih administrativno izbrises sa liste nezaposlenosti.
Ono sto je bitno je koliko je ljudi zaposleno:

Najnoviji izvjestaj o zaposlenosti, ozujak 2014-e:

Zaposleni
Ozujak 2014… 1.310 433
Ozujak 2013… 1.336 840
Ozujak 2012… 1.363 155
Ozujak 2011… 1.378 176

Izgubljeni poslovi:
2014…26.407
2013…26.319
2012…15.021

Broj zaposlenih u Hrvatskoj se u 3 godine smanjio za: 67.747

To je vise nego populacija Licko-Senjske zupanije, ili populacija Slavonskog Broda.
Skoro kao citav Zadar.

.

Da li novinari Poslovnog.hr i Hine dobivaju neko cijepivo?

Gledajući ovaj tekst čovjek se pita da li su ti naši novinari ikada čuli za dependency ratio (omjer ovisnosti – zbir umirovljenika i nezaposlenih kroz broj zaposlenih)koji je u Hrvatskoj unatrag dvije godine negativan. Omjer je minus 1,2. Naime na 1,329.000 zaposlenih dolazi oko 1,19 milijuna umirovljenika i 312.000 nezaposlenih.

Pitam se da li je paničan strah od ovih činjenica razlog da se tako opsežno “tresu” beznačajne brojke (valjda da se nečim napuni prostor?) dok se o suštini – negativnom omjeru ovisnosti i njegovim posljedicama – jednostavno šuti?

Rastu poslovi u građevini, ali svi o tome šute i daju netočne zaključke na temelju toboljnje izdanih novih građevinskih dozvola….Statistika je
točan zboj netočnih podataka……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Broj zaposlenih u Hrvatskoj pada ŠESTU GODINU zaredom

Padaj, silo i nepravdo,
narod ti je sudit zvan;
bjež’te od nas noćne tmine,
svanuo je i naš dan.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close