Vipnet: U Hrvatskoj ne možemo odjednom pronaći 300 IT stručnjaka

Naslovnica Forum Komentari članaka Vipnet: U Hrvatskoj ne možemo odjednom pronaći 300 IT stručnjaka

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

300 se može naći, šta kompliciraju. sve korporacije imaju neke viškove i ne znaju šta će s njima. u 6 mjeseci se sigurno može skupiti 300, a to je sigurno prihvatljiv rok za uhodavanje novog centra sa 300 ljudi.

Koja hrpa gluposti…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

A koliko su ulozili u razvoj trzista IT kadra?? Koliko su projekata financirali sa ciljem kreiranja novih kadrova? Ja u svoj svojoj IT karijeri nisam naisao ni na jedan VIPov projekt koji potice mlade da idu u IT. Gospodine Jezina, lupate gluposti

Itekako je moguce pronaci jer ih ima vise nego dovoljno. Samo s placom koju nudite ih ne mozete privuci. Ponuda i potraznja gospodine Jezina. Izadjite iz jame i pogledajte trziste

Vipnet može tražiti stručnjake u i izvan Hrvatske no da bi ih privukao mora im ponuditi adekvatni dohodak i uvjete rada.

Arogancija i neznanje….. Naravno da ima 300 IT stručjaka …samo ih treba detektirati i pozvati…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

mnogi od nas znaju kaj radite “svojim” IT strucnjacima.
od vas je gori jedino Agrokor (mStart)

Lako je naci 300 informaticara koji znaju otvoriti Word i imaju polozeni tecaj html-a u Algebri. Ali to nije kadar koji moze raditi u razvojnoj firmi.Zna se sto znaci projektni razvoj i klizno radno vrijeme.


Lako je naci 300 informaticara koji znaju otvoriti Word i imaju polozeni tecaj html-a u Algebri. Ali to nije kadar koji moze raditi u razvojnoj firmi.Zna se sto znaci projektni razvoj i klizno radno vrijeme.

Radio sam u Vipnetu, jedini razlog zašto Vipnet ne može naći 300 IT-jevaca je zato što dotični ne žele raditi preko agencije, na određeno pa produljivati svakih 6mj., itd…

Kad se riješe tog balkasnkog mentaliteta onda će i napredovati… Uostalom, o čemu pričamo, imaju cca 3500 zaposlenih od toga cca 1200 zaposlenih u Vipnetu, Vipnet uslugama i B-Netu, ostalo sve preko studentskih ugovora i agencija…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ma ne mogu. Ne žele. Imali su mene i moj tim pred nosom, iako mali radili smo čuda. Samo što nismo šmekali ekipi iz VIPa jer nismo bili dio njihove ekipe, nismo se znali sa faksa ili tak nekak (jebi ga, ja sam bio americki student, druga dvojica su bili rijecki studenti, nismo imali veza, što sada?).

A pouzdano znam da je jos nekoliko manjih firmi poput moje (ondasnje) htjelo sa VIPom surađivati. Mogli su svima nama dati ponudu što im treba, dati mozda čak i neku sigurnost, i siguran sam kako bi sigurno mnogi od nas prihvatili suradnju sa njima.

Njima je bio bitan samo i isključivo njihov interes, njihov profit, njihov…. pa, eto im. sada imaju njihove prazne pozicije. What goes around comes around.

U našoj županiji,uvodimo prvi ručne kalkulatore/ kompjutere/ sa preogramima za obradu inventu ra putem barcoda u ljekarnama…nije jeftino, ali ,želimo imati posložene artikle i stanja-do savršenstva. Isplatiti će nam se već u prvoj godini rada.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Način na koji zapošljavate ljude (preko veze ili p****) sami ste si odredili da stručnjaci neće raditi kod vas. A oni koji hoće su mazohisti. Po tome ste gori i od državne uprave. I sad pazi, na tržištu kojem već koju godinu manjka pravih eksperata oni “odjednom” traže 300 ljudi koji će imati 50% manju plaću od middle-management problem delegatora. Aplauz molim!

New Report

Close