Riječka franšiza Surf‘n’Fries osvaja regiju, ali i Vijetnam

Naslovnica Forum Komentari članaka Riječka franšiza Surf‘n’Fries osvaja regiju, ali i Vijetnam

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nema u Zagrebu..ili bar ja ne znam da ima!? Ali pored McDonaldsa u RH ionako nitko nema šanse…bio je Subway,tu je i KFC ali McD je uvjerljivo najjači…

Koliko smo nedosljedni u pravopisu, odnosno pisanju tudjica to je za nepovjerovati. Tako se u jednom tekstu mogu naci svi biseri nase pravopisne gluposti.
Pocem od pomftita/ pommes frites, franšize/franchise (frenčaiz) i onda dalje u izvornom obliku, windsurfing, kitesurfing, SURFFRY,royalty fee …
Nije mi jasno, kako to samo, od svih zapadnih zemalja, mi imamo to pravopisno ruglo.
Da ne spominje klasike hrvatske gluposti kao sto su: software, hardware, rating, leasing, dealing, leader, management, shopping…
Inace ideja ova dva mlada covjeka je za svaku pohvalu. Iako ce za internacionalni uspjeh trebati puno vremena i dosta srece. Bilo je pokusaja kod nas da se sa srdelama napravi fast food lanac, ali ih u zadnje vrijeme bas i ne vidjam.

Braco Rijeka. Rijecke Chke!!

Sve 5, ali kad pišu da tvrtka koja je u PSNu ide u osvajanje Vijetnamskog tržišta to je onda na granici apsurdnog…


Sve 5, ali kad pišu da tvrtka koja je u PSNu ide u osvajanje Vijetnamskog tržišta to je onda na granici apsurdnog…

lol

http://www.index.hr/vijesti/clanak/lijepa-prica-nedjeljom-kako-je-surfnfries-postao-prvi-hrvatski-globalni-lanac-brze-hrane/1032959.aspx

New Report

Close