Milanović: Ne zanima me što je rekla Europska komisija

Naslovnica Forum Komentari članaka Milanović: Ne zanima me što je rekla Europska komisija

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Kriv je HDZ, kriva je Italija, kriva je Njemacka, sljedece godine ce biti kriva Rusija… krivi su radnici, krivi su sindikati..uvijek je netko drugi kriv samo nikad nije kriva Vlada.

Koja patetična štetočina, ali nije u njemu problem nego u onima kojiga trpe i daju mu medijsku pozornost!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Ako je covjek uspjesan i ima pozitivne rezultate iza sebe moze si dozvolit malu dozu arogancje, mada i tada za politickog lidera to nije preporucljivo. No ovakav tupi balvan koji nezna nista o ekonomiji i uspjesnosti bi trebao biti tih i skroman u izjavama. Ajde neka objavi rezultate svoje turisticke turneje po americi sa IT firmama, ako hoce biti glasan i arogantan. Ona cu ja bit tih i skroman sa svojim kritikama.

Našeg premijera ne zanima Europska komisija… vjerovatno još iščekuje instrukcije iz Politbiroa

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Čeka Mili-Vanili zasjedanje AVNOJ-a u Repubilici Srpskoj i rezultate Anketa o pupularnosti iz Niša.

tupava agresivna arogancija, to je formula uspjeha koju je naučio od bivšeg prijatelja bandića.

možemo mi govoriti protiv toga koliko hoćemo, ali egzaktna je činjenica da rvacki birači ovakvo ponašanje vole. ta i karamarx se trudi uhvatiti priključak u istom stilu.

Bandic je za razliku od ovoga ipak nesto ‘delao’ a za ovog i nekadasnji suradnici (Linic) i prijatelji (N.Gabric) tvrde da se puno ne uznoji i da vrijeme uglavnom trati po restoranima

ha ha kao da europsku komisiju zanima što on kaže [emo_zloban]

zamislite da je ovaj došao na vlast 2007. a bilo je gusto i tukli su se za to rukama i nogama. ne da hrvatska ni u snu ne bi bila u EU nego bi nam danas već trebale i vize da pređemo slovensku i mađarsku granicu.

Pa s obzirom da stalno spominjete EU fondove, i taj silni novac koji povlačimo iz EU možda…ali samo možda bi te trebalo zanimati…

pa kaj je glavna fora ovo mu je dobra izjava….ta EK me sve više podsjeća na naše forumaše sa svojim prognozama….sad će narasti…sad će pasti …pa opet narasti
pofuk

@gorgija
istina, trebale bi nam vize za Sloveniju, Austriju i ostali zapadni svijet, ali bismo u region išli samo sa ličnom iskaznicom…

ne zanima me što govori Milanović, sustavno radi na uništavanju države već gotovo tri godine, sa svim svojim nesposobnjakovićima iz kokošinjca


Bandic je za razliku od ovoga ipak nesto 'delao' a za ovog i nekadasnji suradnici (Linic) i prijatelji (N.Gabric) tvrde da se puno ne uznoji i da vrijeme uglavnom trati po restoranima

ne znam na kakvo to “delanje” bandića mislite:
– fontane
– nabijanje stambenih betonjara i konzuma urbanističkim silovanjem koje je pažljivo izbjegavano od početaka formiranja modernog zagreba
– razorno trošenje novca na sustave obrade otpadnih voda i upravljanja otpadom uz potpuno katastrofalno nefunkcioniranje istih
– sustavno blokiranje privatnih tržišnih investicija kako u proizvodnju tako i u komercijalne projekte, simobli čega su puste proizvodne zone i urušavanje paromlina.

bandićev zagreb je poput tirane u doba envera hodže, gdje oronule kamene fasade padaju na prolaznike pet metara od centralnog trga ali ih je nemoguće obnoviti jer jednostavno nema ekonomije koja bi to financirala.

jedina prava razlika između bandića i milanovića je da je bandić trošio dosta energije na glumatanje da nešto korisno radi – a eto i to prolazi kod naših letargičnih birača – dok je milanović previše lijen čak i da bi nešto glumatao.

New Report

Close