Milanović: Država se neće zaduživati da bi kupila dionice Ine

Naslovnica Forum Komentari članaka Milanović: Država se neće zaduživati da bi kupila dionice Ine

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

trebalo bi Sanadera poslati na pregovore, možda postigne dobru cijenu

Odlično, bitno je da vi lijepo komuniirate u vladi i da ste usaglašeni. Ovaj bi , onaj ne bi, Josipovi ni bi ni ne bi, zagorac bi sve, vrle bi kad bi mu dale itd……koja bratija [emo_vrtimise][emo_vrtimise]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Jadne li države kad nam senator vodi gospodarsku i energetsku politiku. Kad je već stručnjak za gospodarstvo zašto mu se i ovi iz doline Neretve ne obrate za pomoć rješavanja uroda mandarine ove godine. Bilo bi lijepo vidjeti hrvatske mandarine u bratskim američkim trgovinama.

To da Hrvatska kupuje od MOL-a INU plasirala nam je Yutarnja laž.

Tko uopće može povjerovati u to da bi Vrdoljak ili ijedan HNS-ovac mogao napraviti bilo šta korisno za Hrvatsku ?

Oni svi samo razmišljaju kako bi prodali Autocestu Dalmatinu za 15 miliardi pa da mogu lagodno preživjeti na vlasti do izbora.

.

smiješno jest da se vlada razgovara preko portala i novina.
ne znam zašto im služe sjednice a pogotovo one “zatvorene”.
[emo_smijeh]

Izjavio Vrdoljak, objavio Yutarnji; treba li ovome još što dodati…???

Pitanje je zbog čega je netko prodao INU za cca 900 kn, a cijena je sada na cca 4.000 kn.

S time da je stanje u INI tehnološkom smislu puno gore nego kad je prodavana.
Kad netko izjavi da je MOL platio poštenu cijenu, dođemi zlo.

I di je lova od prodaje INE?

Zbog čega Hrvatska Vlada nije taj novac uložila u INU?

INA je doslovno isisana u domovinskom ratu, a nisam siguran da je sva lova išla za obranu Hrvatske.

Koliko sam shvatio INA bi digla kredit, da bi dala zalog na svoje dionice.

Neka Milanović objasni na koji način će se time zadužiti hrvatski građani, ako će firma vraćati kredite?

Neka se INI bar vrati onih 25% +1 dionica, ta sredstva su bila ININA, a ne od hrvatskih građana (bar ne od svih).

Kad bi gospodin Milanovic stvarno bio premijer a ne lutka na koncima onda bi ponistio kriminalnu pretvorbu Ina i bezbrojne druge vratio novac koji bi se trebalo vratiti a onaj koji je na kriminalan nacin unesen u tvrtke i sumnjivog porijekla naravno zaplijenio kao i drasticno kaznio sve ucesnike u kriminalnim kupovinama npr.banaka ,transakcijama ,pretvorbama ,drzava bi procvala preko noci rijesili bi vanjski dug i jos bi nam ostalo dakle sve jasno samo nam jis trebaju ljudi sposobni za takve akcije i nista drugo 🙂 lijepi pozdrav svima 🙂

Milanovićka , premijerova-supruga : Rezite-crni-kruh-na-tanje-snite-ako-vam-je-skup

‘Crni kruh kojeg mi preporučujemo skuplji je od bijeloga, no crni kruh naprosto možete rezati na tanje šnite’,

poručila je dr. sc. Sanja Musić Milanović, supruga premijera Zorana Milanovića

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/356564/Premijerova-supruga-Rezite-crni-kruh-na-tanje-snite-ako-vam-je-skup.html

.


Milanovićka , premijerova-supruga : Rezite-crni-kruh-na-tanje-snite-ako-vam-je-skup

'Crni kruh kojeg mi preporučujemo skuplji je od bijeloga, no crni kruh naprosto možete rezati na tanje šnite',

poručila je dr. sc. Sanja Musić Milanović, supruga premijera Zorana Milanovića

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/356564/Premijerova-supruga-Rezite-crni-kruh-na-tanje-snite-ako-vam-je-skup.html


zahvaljujući gospodinu suprugu ove gospođe, koji bez ikakvog plana i znanja vodi ovu državu , sve veći broj građana u svom kontejneru se snabdijeva već izrezanim kruhom bilo koje vrste


da bi Vrdoljak jedan HNS-ovac mogao napraviti bilo šta korisno za Hrvatsku ?

ovo HNS- ovac je masculinum od ovcinog muzjaka koji samo ble ble blebeeeeeeeeeeeece ?

free flow information


smiješno jest da se vlada razgovara preko portala i novina.
ne znam zašto im služe sjednice a pogotovo one "zatvorene".
[emo_smijeh]

Na njima zderu.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Milanovićka , premijerova-supruga :

Rezite-crni-kruh-na-tanje-snite-ako-vam-je-skup

‘Crni kruh kojeg mi preporučujemo skuplji je od bijeloga, no crni kruh naprosto možete rezati na tanje šnite’,

poručila je dr. sc. Sanja Musić Milanović, supruga premijera Zorana Milanovića

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/356564/Premijerova-supruga-Rezite-crni-kruh-na-tanje-snite-ako-vam-je-skup.html [tportal.hr]

Ako nemate za kruh , jedite kolaće !

.

http://danas.net.hr/hrvatska/je-li-vam-za-oko-zapeo-detalj-s-premijerovog-radnog-stola

neobičan detalj s njegovog radnog stola – papirnati brod.

Je li brodić djelo premijera ili nekoga od njegovih suradnika, nije poznato. Kao ni je li slučajno upao u kadar ili je ova zanimljivi ‘ukras’ svojevrsna poruka.

Brodić s premijerova stola izazvao je brojne komentare na društvenim mrežama.

“Kuda plovi ovaj brod?”, jedan je od komentara s Twittera.

http://danas.net.hr/hrvatska/je-li-vam-za-oko-zapeo-detalj-s-premijerovog-radnog-stola

.

New Report

Close