Za 30 milijuna kuna grade se još tri fontane kod Nacionalne i sveučilišne knjižnice

Naslovnica Forum Komentari članaka Za 30 milijuna kuna grade se još tri fontane kod Nacionalne i sveučilišne knjižnice

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Krimos se i dalje inati.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Kak njegova moze biti zadnja? Pa kaj bude 760 tisuca Zagrepcana taoci ovog kretena i njegovih megalomanskih projekata izvlacnja propalih firmi poput Vodotehnike iz dreka?

Neka mu uruce izvanredan otkaz ionako ne dolazi na posao! [emo_smijeh]


Kak njegova moze biti zadnja? Pa kaj bude 760 tisuca Zagrepcana taoci ovog kretena i njegovih megalomanskih projekata izvlacnja propalih firmi poput Vodotehnike iz dreka?

Neka mu uruce izvanredan otkaz ionako ne dolazi na posao! [emo_smijeh]

Mogu biti taoci svojih vlastitih odluka na izborima.

Dragi moji zlonamjernici,

Zagreb je zahvaljujući bandićevim projektima doživio turistički procvat kroz zadnjih desetak godina. Te fontane grade hrvatske tvrtke, hrvatski radnici, koristi se kamen hrvatskih kamenoloma. To nije isto kao kada bismo kupili 300 M HRK stranih automobila što je potpuna glupost.

Vi koji govorite kroz prizmu mržnje ili nemate znanja o gospodarstvu ili ste slijepi. Mislim da je prvo.

nadajmo se da je “vidoviti” Milan ove radove avansirao


Dragi moji zlonamjernici,

Zagreb je zahvaljujući bandićevim projektima doživio turistički procvat kroz zadnjih desetak godina. Te fontane grade hrvatske tvrtke, hrvatski radnici, koristi se kamen hrvatskih kamenoloma. To nije isto kao kada bismo kupili 300 M HRK stranih automobila što je potpuna glupost.

Vi koji govorite kroz prizmu mržnje ili nemate znanja o gospodarstvu ili ste slijepi. Mislim da je prvo.

Budeš progledao čim se Optužnica skroz iskompletira. Nekome treba manje, tebi treba duže.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Dragi moji zlonamjernici,

Zagreb je zahvaljujući bandićevim projektima doživio turistički procvat kroz zadnjih desetak godina. Te fontane grade hrvatske tvrtke, hrvatski radnici, koristi se kamen hrvatskih kamenoloma. To nije isto kao kada bismo kupili 300 M HRK stranih automobila što je potpuna glupost.

Vi koji govorite kroz prizmu mržnje ili nemate znanja o gospodarstvu ili ste slijepi. Mislim da je prvo.

Kojim to projektima je Zagreb doživio turistički procvat?
Smetlištem u središtu Zagreba.
Šatorom na Trgu bana Jelačića.
Proširenje parkirališnih zona, izgradnja garaža u centru grada?

Što se tiče hrvatskih radnika, u Zagrebu je bilo jaaaaaaaaako puno tvornica u kojima su radili hrvatski radnici.
Oni su by the way donosili veći prihod Zagrebu od turista.

Ali onda je došla privatizacija, tvornice su srušene, a na njihovom mjestu su osvanuli, vidi vraga, stambeni objekti, poslovni prostori i trgovački centri.

Kako je moguće da se industrijska zona ukidala, umjesto da se na istom mjestu grade nove tvornice?

Sljeme, Prvomajska, TOZ, TEŽ, CHROMOS, GREDELJ, Zagrepčanka………….

Što se tiče automobila, ne samo da ih je užasno puno naručivao (vidi pod 8.000 kom) već je tu bilo puuuuuuno i gospodarskih vozila.
A kako ih je koristio na naš račun, vidi se iz optužbi.

Što se tiče o znanju o gospodarstvu broj radničkih mjesta i tvornica govori sve, odnosno koliko se ih smanjilo.

Što kazati o kreditu koji je uzeo za sanaciju i izgradnju zagrebačkog vodovoda, a potrošio ga na kupnju zemlje čija se vrijednost nakon toga prepolovila. Tko će vraćati taj kredit, Bandić?

Ne zaboravimo Bandića poduzetnika i graditelja na Sopnici Jelkovac.
Koliko je Zagreb novaca izgubio na toj katastrofi.

Znam da nekima koji su mu lizali šupak da bi imali koristi od njega je nepomljivo da ga većina Zagrepčana ne voli.
On toliko to dugo ponavlja, uz uvlagače (to su uhljebi koji mu ne trebaju) da je povjerovao u to.

Što se tiče mržnje to ne postoji kod mene.

Ali poštenje i pravda da. Ne volim nepoštene, dvolične ljude.

Najviše mi je žao što ću morati iz svoje plaće izdvajati da mu bude lijepo toplo i ugodno u zatvoru.
Dok moji sugrađani će za to vrijeme kopati po kantama za smeće (koje isto tako nije osigurao) jer su prepošteni i preponosni da kradu.

Dali je Bandić za bilo šta kriv , odlućit će Sud , ako bude ikada pokrenuta tužba.

A bez obzira na eventualnu krivicu niko nikada mu nemože oduzeti ono sve što je dobro napravio za Zagreb i za Zagrepčane.
Na stotine je tu projekata.
Jednog dana će i neki objektivni novinarčić baciti na papir šta je tko od dosadašnjih gradonačelnika Zagreba napravio.

Dotle , moje je mišljenje da loše o Bandiću pišu samo oni neuspješni , beskorisni ,jalni , jadnici koji u životu nisu ništa korisno napravili za nikoga , ni za sebe , koji nisu stvorili nikakvu dodanu vrijednost , koji nemaju ni kučeta ni mačeta , ni ženu , ni djecu .
Pa čak ni ljubavnicu.

.

@ Pero7

Vrlo skoro biti će ti sve jasnije.
Nije Bandić ništa napravio za nas. Pa nije on Gates da je uložio svoje milijarde u naš Grad. Sve što je napravio ti i tvoji unući će otplačivati možda generacijama. Samo je pretjerano zadužio Grad sa kojekakvim glupostima skroz nepotrebnima u ovoj ekonomskoj situaciji.
Što reći o nekome tko je htio uvesti naplatu parkiranja na području doslovno cijeloga Grada? Čak i u Čučerju. Znaš li gdje je Čučerje?
Hvala bogu na postojanju Kosora koji ga je spriječio. U kojem gradu u svijetu se provodi naplata parkiranja na doslovno cijelom području. Kojem? Bandićev harač nad nama građanima nisu niti turci provodili na ovim područjima. Smrad, neka trune u zatvoru.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Dali je Bandić za bilo šta kriv , odlućit će Sud , ako bude ikada pokrenuta tužba.

A bez obzira na eventualnu krivicu niko nikada mu nemože oduzeti ono sve što je dobro napravio za Zagreb i za Zagrepčane.
Na stotine je tu projekata.
Jednog dana će i neki objektivni novinarčić baciti na papir šta je tko od dosadašnjih gradonačelnika Zagreba napravio.

Dotle , moje je mišljenje da loše o Bandiću pišu samo oni neuspješni , beskorisni ,jalni , jadnici koji u životu nisu ništa korisno napravili za nikoga , ni za sebe , koji nisu stvorili nikakvu dodanu vrijednost , koji nemaju ni kučeta ni mačeta , ni ženu , ni djecu .
Pa čak ni ljubavnicu.

@ Pero 7 zašto štitiš kriminalce i mafiju?
Uostalom koliko građani vole Bandića bilo je vidljivo na skupu potpore za njega.
Pa na Dinamovom stadionu ima više navijača nego 50 prosvjednika.

Znaš, teško je to kada policija snima tko podržava Bandića.
Pošteni ljudi se nemaju čega bojati.
Da li si ti bio na prosvjedu?

Stvar je u tome kako je Sanader na razini države napravio hobotnicu koja crpi državu, tako je Bandić to napravio na razini Zagreba.

Vidiš Pero 7 tu nema politike, već borba protiv kriminala.

Bez obzira da li se radi o HDZ-u ili SDP-u. Ne volim kriminalce.

Moguće da je i čovjek nevin, ali ne vidim razloga da se treba toliko rogoboriti protiv toga da institucije ove zemlje delaju svoj posel.

Na kraju krajeva, to je bila i gradonačelnikova želja.

Ja stvarno ne znam što je on to dobro napravio za Zagrepčane?

Evo, nabroji bar 10 projekata koji su bili u interesu šire zajednice.

A, ove fontane baš je razbacivanje novca.

A što je s djecom u bolnici oboljele od karcinoma, kaj im se voda slijeva na glave?

Mogao je dati “svoju lovu” s tekućeg računa, pa stvarno napraviti jedno dobro djelo sa svojom lovom.

Ti Pero 7 stalno larmaš o porezima, a što je prirez od 18%, to nitko nema.

A grad nikad nije bio prljaviji i izgledao kao selo moje malo.

Rodio sam se u ovom gradu, i itekako vidim razliku u zadnjih 10 ak godina.

Lp

Molim da se izgradi po 1 / jedna / fontana na svakom OTOKU
KOJI NEMA DESALINIZATORE niti vodovod !

Kad pritisne žega…da ljudi mogu doči po PITKU VODU…..

Tako ne bismo morali bacati novce i glumiti civilizirano kulturno društvo, na
rijekama koje se prelijevaju, nego bi kroz jeftin projekat – riješili na humani način osnovnu ljudsku potrebu na prostorima gdje nema niti kapi pitke vode.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

bravo.baš nam treba nam još fontana. a mi moramo djeci u školi kupovati ormariće za staviti odjeću.

odakle nekome ideja uopće da se investira u takve gluposti dok nisu sve škole,bolnice i vrtići uređeni tip-top.

nije samo banderas tu kriv već i gradska skupština koja mora sve iznose iznad 1 milijun kuna potvrditi.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Raji koja tvrdi da je Bandić za njih nešto napravio, to treba pojasniti na krajnje jednostavan način. Da se lakše shvati.
ˇJa tebi kupim najskupljeg Mercedesa za tvoj novac. Ti imaš Mercedes i otplačuješ ga desetljećima odričući se svega ostaloga. Nije ti lako. Meni si zahvalan i dižeš me u nebesa jer sam ti kupio Mercedesa”. Tko je ovdje blento naivni? Onaj tko ne želi da mu netko kupuje Mercedesa na taj način ili ovi drugi?
Ovih 37 milijuna koje je čuvao na žiro računu i za koje nije platio preko 5 milijuna poreza nije potrošio na građane. To je lova s kojom se moglo nevjerojatno puno toga.
Za što je namijenio 300.000 kuna koje su mu nađene u stanu? Znaju valjda ovi što ga bezrezervno, nekritički i zaista naivno dižu u nebesa.
Za njega je Sanader mala beba u što ćemo se uvjeriti kad se napokon sve razotkrije. Evo čujem jutros da je na pomolu novo saznanje o jednoj mesnoj industriji u kojoj je Bandić kumovao. Koliko je tu desetaka milijuna zamračeno?

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Pročitah i da se Kikaš ne služi računalom. Zamislite, čovjek ne zna što je Google. Prvi Bandićev čovjek.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

New Report

Close