Minimalistička optužba otvara pitanje što tužitelj ima u rukavu

Naslovnica Forum Komentari članaka Minimalistička optužba otvara pitanje što tužitelj ima u rukavu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

pitanje je skriva li važne materijalne dokaze u rukavu, taktizirajući i igrom na kartu iznenađenja [emo_beztona]

tresla se brda rodio se miš… a miš se pretvori u grubzona i ondak… shvatio koliko smo mali 🙂

Meni se čini da imaju svega pomalo pa se nadaju da će “usput” netko propjevati.
A termin sigurno nije slučajan što je žalosno. Lopove treba hvatati uvijek a ne samo kad to nekome odgovara.

Za razliku od Nadana,Mice Svercerice i Sanadera koji su izravno tereceni i od svjedoka i dokazima ovo izgleda doista vise kao politicka optuzba…ima tu i lakrdije tipa koristenja sluzbenog auta za odlazak na kolinje. Neozbiljno.

Zašto sudac nije bio “BAJA” i odbio jamčevinu Pripuzu????????????

Čovječe cijeli pametni svijet na Internetu vidi da je ovo politički namješteno od SDP-a. Bandić je više napravio nego SDP. Milanović dođe u Slavoniju-Gunju se slikati, a Bandić šalje stvarnu pomoć. Se netko sjeća Milanovićevih privatnih putovanja avionom na naš trošak? e pa onda molim lijepo Milanoviću prijavi se sam na policiju.


Za razliku od Nadana,Mice Svercerice i Sanadera koji su izravno tereceni i od svjedoka i dokazima ovo izgleda doista vise kao politicka optuzba…ima tu i lakrdije tipa koristenja sluzbenog auta za odlazak na kolinje. Neozbiljno.

Ja se ne bih složio s Vama.
Po meni to pokazuje karakter čovjeka koji je optužen.

Pa Bandić ima više od 20 miliona kuna na tekućem računu.
Normalno da uopće nije primjetio 2.000 kuna naknade za vođenje turističke zajednice.

Ne ulazim u to od kuda mu tako velika imovina, nekretnine i gotovina (samo na ovom računu) ali da uz toliku veliku plaću koju dobiva, da si ne može priuštiti mali autić i za to si plaćati benzin je laž.

To je ona POHLEPA, nikad dosta, koja ga je i dovela tu di je.

Zbog čega mi građani grada Zagreba plaćali nekom auto i gorivo da s prijateljima ide na kolinje.

Druga vrlo važna stvar je zapošljavanje u Zagrebu, i ZG HOOldingu preko veze.
to preko veze uzmite uvjetno jer se cijena kretala od 20 – 40.000 kuna ovisno o mjestu i o plaći.
Naravno bez kvalifikacija i stručne spreme za to mjesto, uglavnom.

To je važno jer je prije godinu dana vikao kako će otpustiti sve one koji su se na HALO zaposlili, i da on tako ne radi.

A tko laže taj i krade. to je tako logično.

Pa to uhljebljivanje je i među glavnim problemima u ovoj zemlji!

Molim Vas delajte! Napravite što sam rekao!

Kaj mi ti možeš, mene je Bandić zaposlio!

Kraj razgovora.

Neka ga osude ako mu doista nešto nadju. Ali ovo s autima i vozačima je lakrdija. On kolko sam čitao ima dva vozača i to na raspolaganju 24h dnevno. To je takva visoka funkcija gdje se takve stvari uopće ni evidentiraju. Pa on je istu noć poslje izbora npr išao posjetiti majku u bolnicu u Mostar. Tako bi se onda to moglo gledati da to nema veze s poslom. Nema,..ali je gradonačelnik i može ići sam ili slati vozače gdje god hoće i kad hoće. To su minorne stvari. Pa Milanović je skrenuo avionom iz Sarajeva na Krk,isto privatno…pa šta onda Dorh ne podigne optužnicu? Nije isto vožnja autom i ultraskupaavionom


Neka ga osude ako mu doista nešto nadju. Ali ovo s autima i vozačima je lakrdija. On kolko sam čitao ima dva vozača i to na raspolaganju 24h dnevno. To je takva visoka funkcija gdje se takve stvari uopće ni evidentiraju. Pa on je istu noć poslje izbora npr išao posjetiti majku u bolnicu u Mostar. Tako bi se onda to moglo gledati da to nema veze s poslom. Nema,..ali je gradonačelnik i može ići sam ili slati vozače gdje god hoće i kad hoće. To su minorne stvari. Pa Milanović je skrenuo avionom iz Sarajeva na Krk,isto privatno…pa šta onda Dorh ne podigne optužnicu? Nije isto vožnja autom i ultraskupaavionom

Gledajte. Uopće se nisam mislio uključivati u ovu raspravu o Bandiću.

ako je po zakonu i statutu grada Zagreba da gradonačelnik može koristiti auto za svoje privatne potrebe, onda ne znam zašto Vas to nervira!

Pa taj dio optužnice će odmah pasti.

Mislim da se tu više daje naglasak na način i modus operandi vladanja Zagrebom.

Tako da ljudima bude jasnije kada se dođe do bitnijih stvari kao što je GUP, zemljišta, zamjena s Crkvom i slično…

I da u pravu ste, ako nije svojoj majci na samrti otišao kao gradonačelnik Zagreba trebao je podmiriti troškove puta. Vozač mu je gratis.
Istina, avionom bi bilo brže.

Što se tiče uspoređivanje s Premijerom ili Predsjednikom države, mislim da ste malo pobrkali lončiće.

Mi smo presiromašna zemlja da bi gradonačelnici imali benefite kao predsjednik Vlade i Predsjednik države.

Lp

po ovim komentarima podrške bandiću…što reć nego da stvarno svaki narod zaslužuje vlast koju ima
tako su mnogi pričali i o sanaderu prije nego su ga se počeli odricat


po ovim komentarima podrške bandiću…što reć nego da stvarno svaki narod zaslužuje vlast koju ima
tako su mnogi pričali i o sanaderu prije nego su ga se počeli odricat

po tome ispada da smo zaslužili i Milanovića, Grčića, Marasa, Vrdoljaka,Mrsića, Hajdaša, Zmajlovića, Jovanovića,Opačićku, ma po čemu idu te zasluge?

Nije stvar u podršci nego se ne bi smjelo nikog procesuirati bez dokaza bez obzira na nas osobni animozitetspram te osobe. Npr slučaj Zagorec…jasno da nije mogao nagomilatisilne nekretnine od plaće ali oni ga osude na sedam godina na temelju izmišljenih dijamanata u što valjda ni mala djeca ne bi povjerovala.


po tome ispada da smo zaslužili i Milanovića, Grčića, Marasa, Vrdoljaka,Mrsića, Hajdaša, Zmajlovića, Jovanovića,Opačićku, ma po čemu idu te zasluge?

po tome što smo prije njih imali sanadera sa kalmetom, šukerom i ostalom ekipom kojima su se mnogi klanjali … za go..m uvijek dolazi samo novo go..o

New Report

Close