Čačić: Priče ‘Ne damo mi naše autoceste’ su glupost

Naslovnica Forum Komentari članaka Čačić: Priče ‘Ne damo mi naše autoceste’ su glupost

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Čačić bi dao Pusička ne bi, jedna stranka 2 mišljenja? [emo_naivan]

uhljebljavanjem u HAC-u ostvarena je dugoročna šteta, jer se podizanjem već ionako visokih cijena, dobar dio prometa “otjerao” sa autocesta, sada niti tako visoke cijene nisu dovoljne, za održavanje uhljeba na njihovim “radnim” mjestima, gdje uglavnom spavaju da bi kasnije doma mogli raditi,
vrli nam političari nisu prstom pomakli da nastalo stanje riješe, jedini izlaz traže u monetizaciji, tu se vjerojatno daju visoke provizije, inače bi pokušali nači rješenja kroz sve ove godine, tolike godine u politici, a nesposobni da riješe bilo kakav problem, evo opet Radimira i njegove spoosobnosti reinkarniranjA ili kako on to zove reformiranja, ja bih prije rekao rasformiranja države

gledam i slušam neki dan na tv dnevniku. dva lika žestoko protiv davanja autocesta u koncesiju. jedan bosanac , a drugi makedonac.gdje su bili kada su se utukle milijarde u sanaciju banaka i zatim iste prodane u bescjenje strancima. kada je na stotine poduzeća prodano uplatom 1% od vrijednosti ( uplata postotka preko 50%) preprodano, a da ostatak nikada nije plaćen. loši smo gospodari, a dobre sluge.sve što imamo trebamo dati u koncesiju. nije to prodaja, jer nitko neće to odnijeti sa sobom. sve ostaje u hrvatskoj.

U HAC se ni jedna osoba u Hrvatskoj nije zaposlila bez mita i korupcije..Tu su i lijevi i desni politicari zaposljavali necake i rodbinu i zato radnike HAC-nitko ne dira a oni spavaju a place 8-9 tisuca i sigurne a ja vec sest mjeseci nisam dobio lipe a radim.. I sad bi ja trebao potpisati peticiju.. Autoceste treba prodati a onda ce u njima raditi sposobni a ne podobni radnici nece strani investitor tolerirat ove necake i rodbinu ni jednih…

Još jedan u nizu članaka na Poslovnom i korist monetizacije autocesta.
Najtužnije je što pronalazite sve jadnije i omraženije ljude koji podupiru monetizaciju. Ovog komunističkog izroda i počinitelja prometne nesreće sa smrtnim posljedicama ste pitali za mišljenje! Stvarno ste se srozali.

Hrvati su neuki i nesposobni.

Ja vam kažem da je Čačićeva svaka na mjestu. Međutim, nije on kriv što smo zemlja s puno neukih.

ipak ne spavaju svi [emo_smijeh]

baš me zanima kako ovaj mafijaš nije predložio račanu da daju u koncesiju autoceste prije nego su ih počeli graditi do splita.nego je raskunuo ugovor sa bechtelom koji je 3 puta jeftinije gradio km autoceste nego njegovi kompanjoni nakon toga.domaći izdajnici-reformisti,to im može imc prodati kao slogan,bili bi prepoznatljivi uz ove gay boje koje imaju.

kinezi i iranci bi ih riješili vrlo brzo.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

New Report

Close