Uhićen zagrebački gradonačelnik Milan Bandić

Naslovnica Forum Komentari članaka Uhićen zagrebački gradonačelnik Milan Bandić

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Čak i zmaj od Kamenitih vrata odletio u Remetinec !!

Milana se do kraja tjedna mora osloboditi, najavljen je obilniji snijeg i nema smisla da Zagreb opet završi u kaosu, a Milan besposlen i gladan sjedi u pritvoru

To je samo početak.

U zatvor treba sva ta povezana mafija, i oni koji daju novac za tu korupciju.
Svi prijatelji i kumovi Bandića.

Taj šrot treba istjerati iz Zagreba zauvijek.

[emo_palacg]

Hasenfefer
Najinteresantnije je što Bandić isto radi već 4 mandata, uvijek ista shema, nepodnošljiva lakoća održavanja na vlasti.

Nitko na vlasti ne bi smio biti duze od 2 mandata….

Nitko ne bi smio biti na vlasti duže od 2 godine a ne dva mandata.

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go

Ako su ga stvarno sklepali na granici onda je to dno dna tog covjeka.
Mislio sam da nakon dr. ive vise nece biti takvih slabića ali eto ipak sam se izgleda prevario.

Treba vidjeti za sta ga terete. Po ovome se nista ne da zakljuciti. Da ne bi opet ispala lakrdija.


Hasenfefer
Najinteresantnije je što Bandić isto radi već 4 mandata, uvijek ista shema, nepodnošljiva lakoća održavanja na vlasti.

Pa nije to slučajno.
Pa Bandić je zaposlio pola grada iz svoga kraja, ali to je što se tiče mašinerije za glasanje.

Ono što je važno da se taj lanac mafije potpuno razbije.
Ako se samo odsječe glava, a tijelo i pipci ne, ništa nisu napravili.

Ponuditi štigličima da propjevaju.

Oni tko prvi propjevaju neka dobiju veeeliki oprost.

Dosta je ironično da će pasti na smeću, otpadu.

Ima puno većih grijeha sa zemljištem.

kod njega ništa nije slučajno.

Ovo je napokon malo svjetla u Hrvatskoj, ne kao u Mesničkoj, ali blizu.

lp

To sto je uhicen “pri izlasku iz Hrvatske” meni vise mirise na tempirano politikanstvo da ljudi pomisle da je uhicen pri bijegu. Pa mogli su ga uhititi svaki dan bilo gdje. Cinjenica da ima veliku imovinu samo od onog sto javnost zna…penthouse u ZG,vikendica pod Sljemenom,kuca u Hercegovini,gradi kucu na Visu…

Javio se i.famozni ex ministar Jovanović na facebooku…likuje…tip likuje nad bilo kojim Hrvatom koji zaglibi bio kriv ili ne…koji um i to je bio hrvatski ministar!?!

Zmajlović,Mornar, Bandić- osobe koje sam otpisala prije nego što se saznalo za manipulacije……. jednostavno, osjetiš da muljaju….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Tek kada nakon uhićenja i presude Hrvatska država bude u stanju revidirati sve poslove koje je dotični ugovorio (barem one vrijednije) i poništiti ugovore za koje se može dokazati da su bili u sferi kaznenog djela, tražiti povrat novaca(barem razliku realne i plaćene vrijednosti) onda možemo reći da imamo funkcionalnu državu.

Ovako imamo samo medijski predizborni show…


Tek kada nakon uhićenja i presude Hrvatska država bude u stanju revidirati sve poslove koje je dotični ugovorio (barem one vrijednije) i poništiti ugovore za koje se može dokazati da su bili u sferi kaznenog djela, tražiti povrat novaca(barem razliku realne i plaćene vrijednosti) onda možemo reći da imamo funkcionalnu državu.

Ovako imamo samo medijski predizborni show…


Ugovori su svetinja i tako je najbolje. svako ostalo “ispravljanje povijesti” vodi u još veće nepravde, nasilje i kriminal druge vrste.
sorry ali ja tako vidim to pa makar se radilo i o očiglednoj našoj (društvenoj šteti) ali postavite si svi pitanje:
Zašto se je toliko trebalo čekati da se toliko toga uništi?

New Report

Close