Burilović: Rad Hrvatske gospodarske komore trebaju nadzirati gospodarstvenici, a ne politika

Naslovnica Forum Komentari članaka Burilović: Rad Hrvatske gospodarske komore trebaju nadzirati gospodarstvenici, a ne politika

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Dela guza k’o meduza! Najbolji dio: “brojne usluge i nezavisna gospodarska institucija”…. koje mazanje očiju! Većinu usluga koje ova reketarska institucija pruža ne trebaju ili nikada nisu bile dostupne “žrtvama reketa”,a o sustavu prikupljanja članarine možemo reći da je vrhunski! Na teret Porezne Uprave koju plaćaju građani ovi neradnici i lopovi dobiavju prihod bez muke i briga! Čak se i u predstečajnim nagodbama reket HGK i HOK smatra u rangu prioritetnih tražbina! I evo kruha bez motike! Bravo!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

na referendum… to je sad popularno..

Graditeljstvo je vrlo teškoj krizi. Zašto nema sastanaka Udruženja graditeljstva u Zagrebu, ni strukovnih skupina po županijama? Zašto više u pola županija nisu ustrojene strukovne skupine graditeljstva? Zašto HGK ne organizira sastanke i pozabavi se sa suštinom problema u graditeljstvu? Kako i na koji način onda promiče, zastupa, usklađuje i štiti interese graditeljstva? Ili gospodarstva…

Upravo tako ….
No onda nemojte koristiti političke poluge da bi nametnuli naknadu

Nametnite se poduzetnicima kao potrebni i uvedite dobrovoljnu naknadu i to je to

Plaćamo mi i puno gluplje namete od onog za HGK-u.
Ipak, ovo je samo politički obračun, jednog ne radnika koji je slučajnom metodom odabira postao ministar nečega i ljudi koji su nešto i radili u svom životu. Da je marasov kandidat prošao – moš mislit što bi mijenjali zakon.

Ne pada mi na pamet braniti Marasa niti me zanima što se radi o političkom procesu
Oni koji to naglašavaju zamjenjuju teze i usmjeravaju pažnju na drugu stranu

Smiješno je prozivati politiku a onda koristiti političku moć kako bi dobio članarinu

@galico – meni su oni isti, da ne bi mislio da branim bilo koga.
Trebaju se izboriti za novce znanjem i pružanjem usluga, a ne politikom (slažem se s tobom naravno).

@edukacija9-svi sastanci koje je reketarska komora organizirala su bili čisto gubljenje vremena i pro forma. Niti uhljebi u toj komori išta razumiju niti žele raditi! A o učinjenoj šteti hrvatskom gospodarstvu da ne pričamo….

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close