Danas završava skupljanje potpisa za referendum Inicijative “U ime obitelji”

Naslovnica Forum Komentari članaka Danas završava skupljanje potpisa za referendum Inicijative “U ime obitelji”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Hrvati ovce ništa nemojte mijenjati dobro je ovako.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Najbolje od svega jest da su se svi uhvatili za ona 3% koja su kao prag preniska.
A nitko ne govori da bi bas ta 3% zapravo u praksi bila 5% jer su sada ovih 5% zapravo 7-8% (zbog rascjepkanosti izbornih jedinica) ali narod je kakv je, ne razumije nista i bolje mu niti ne treba.
P.S.
Propadali su i veći narodi i imperije (recimo rimsko carstvo) tako da nas nestanak neće biti niti spoemnut u mnogim užbenicima povijesti.
Pravo nam i budi!

Plasim se da je ovo bila zadnja mogućnost da nam sutra hrvatska nema samo dva bloka: republikance i konzervativce.
Pa ti onda biraj i uzivaj!

bez obzira što su hdz i sdp zaslužili sve ovo. Radi se o tom da Markićkin prioritet su pred.izbori. Ako prikupi potpise, biti će novi pred.kandidat. Na radost Josipovića! zato je zadnjih dana Hdz u panici, a također ona napada samo hdz.

Štetno je za sve što se ref. mora održat pred izbore (nezapamčeno u zap.demok.) Markićka je vrhunski manipulator, ali to je dio politike, za narod bez političkog iskustva. Žrtve su samo oni prostodušni katolički aktivisti koji su pomješali bit iz prvog ref. Oni su temelj njene nove političke stranke (ako prikupi potpise)
A možda se iz podmuklih ciljeva jedne loše osobe izrodi i nešto dobro za naciju, mi smo nepredvidivi

Ljudi moji, danas je zadnji dan, potpišite tko nije, ako ovo ne prođe ovaj narod stvarno nije zaslužio bolje od ovoga što ima.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ipak ovdje ima i pokoja pametna glava sto je doduse iznendajujuce,ali ujedno i ohrabrujuce.Zorzi ne boj se ovo sto sam napisao se ne odnosi na tebe.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Gore od ovoga sada ne moze tako da je svaka promjena dobrodosla bez obzira od koga potekla…

..to niti ne slušamo, ne čitamo, niti ne gledamo………..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Vidim ja da su Frankie i Zorzi ili zlonamjerni ili kratkovidni ili na plaći HDZ-SDP.

@antev
A ja vidim da si se tek diga pa nisi skonta. Ako ali nisi nego jednostavno na razumijes napisano pokusat cu drugi puta izdat upustva za razumjevanje posta ili u detalje nastojat objasnit sto je pjesnik htio reci.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close