Nexe gradnja završila radove na Muzičkoj akademiji vrijedne više od 120 mil. kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Nexe gradnja završila radove na Muzičkoj akademiji vrijedne više od 120 mil. kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

sve ljepo napisano samo izostavljeno: kako su tekli radovi na početku!??? Stara Željpohova zgrada prvo se počela “adaptirati” ( koliko košta ) a naposljetku se srušila i izgradila ova NOVA!!!! Bilo bi ljepo radi čitalaca napisati i o “adaptiranoj” zgradi i troškovima – ipak se to plaća iz prireza!!! Da je trebala takvo zdanje nije uopće dvojbeno samo je dvojbena cijena i koliki je kalo novčića??[emo_smijesak]

ružnije zgrade u životu nisam vidio

Uklapa se s HNK, kao Jakuševac na Cvjetnom trgu (makar i to nije daleko od toga).

Zapravo me podsjeća na onaj zalogajnice u Americi (u filmovima od Tarantina) gdje se poslužuje brza, nezdrava hrana.

A ispred čevapnice je ogroman znak na čijem je kraju ogromna krafna ili neka drugi ružni znak dotične franšize.

[b]black magic[/b]


sve ljepo napisano samo izostavljeno: kako su tekli radovi na početku!??? Stara Željpohova zgrada prvo se počela "adaptirati" ( koliko košta ) a naposljetku se srušila i izgradila ova NOVA!!!! Bilo bi ljepo radi čitalaca napisati i o "adaptiranoj" zgradi i troškovima – ipak se to plaća iz prireza!!! Da je trebala takvo zdanje nije uopće dvojbeno samo je dvojbena cijena i koliki je kalo novčića??[emo_smijesak]

Svaka cast, brod tone, ljudi kopaju po smecu, a mi odlazimo sa stilom-uz muziku 🙂

Nije li se taj novac mogao bolje utrositi?

to im je bivša “prva violina” namjestila


ružnije zgrade u životu nisam vidio

Uklapa se s HNK, kao Jakuševac na Cvjetnom trgu (makar i to nije daleko od toga).

Zapravo me podsjeća na onaj zalogajnice u Americi (u filmovima od Tarantina) gdje se poslužuje brza, nezdrava hrana.

A ispred čevapnice je ogroman znak na čijem je kraju ogromna krafna ili neka drugi ružni znak dotične franšize.

kužiš se u arhitekturu vidim. zgrada je ok.
a što se tiče nexe grupe, pa oni su to gradili toliko dugo da bi emiraćani u to isto vrijeme izgradili čitav novi grad sa aerodromom veličine zagreba. toliko dobro mi gradimo.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close