MOL Grupa pokreće novi program za privlačenje talenata UPPP „Priključi se! Ako se usudiš.“

Naslovnica Forum Komentari članaka MOL Grupa pokreće novi program za privlačenje talenata UPPP „Priključi se! Ako se usudiš.“

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

INA-in rejting je loš skoro kao Konzumo-ov.
Ne znam nit ijednog normalnog i stručnog čovjeka, koji ako zna stanje u tim firmama, ima želju da se tamo zaposli.
Dno dna ljudskih odnosa unutar firmi a napreduje se prema rodbinskim i političkim vezama dok je sposobnost pojam na razini brzine svjetlosti-svi znaju da postoji ali nitko niej to u praksi vidio.


INA-in rejting je loš skoro kao Konzumo-ov.
Ne znam nit ijednog normalnog i stručnog čovjeka, koji ako zna stanje u tim firmama, ima želju da se tamo zaposli.
Dno dna ljudskih odnosa unutar firmi a napreduje se prema rodbinskim i političkim vezama dok je sposobnost pojam na razini brzine svjetlosti-svi znaju da postoji ali nitko niej to u praksi vidio.

Funky, odlican post. Potpisujem 100%. Nazalost, i osobno sam spoznao kako se tamo “provode natjecaji”, a da ne idem dalje. Od ulaska do odlaska ovisis o “kumstvu”, za svaki korak, a kad podrske nestane, odlazis.

Tko je jaci, taj kvaci, a u ovom slucaju tko ima jacu stelu.

No kod nas je taj princip posvuda, u nekoj varijanti. Drzavna uprava je najgora.

New Report

Close