Najoštriji pad industrijske proizvodnje u 15 mjeseci

Naslovnica Forum Komentari članaka Najoštriji pad industrijske proizvodnje u 15 mjeseci

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

“U kolovozu je industrijska proizvodnja u Hrvatskoj potonula 4,7 posto na godišnjoj razini, najviše od svibnja prošle godine, što u anketi Hine nitko nije očekivao.”

Hrvatska ekonomija trenutno je u sličnom stanju kao i klimatske prilike: obje su postale nepredvidive.

"U kolovozu je industrijska proizvodnja u Hrvatskoj potonula 4,7 posto na godišnjoj razini, najviše od svibnja prošle godine, što u anketi Hine nitko nije očekivao."

Hrvatska ekonomija trenutno je u sličnom stanju kao i klimatske prilike: obje su postale nepredvidive.

Ne bi se slozio utoliko da je meni svakako predvidljiv trend-a to je jos dug pur prema dole… vrijeme s emoze popraviti, ali nasa ekonomija je u takvoj banani, da su povremeni skokovi kratkotrajni.

Uspješno nastavlja Kukuriku vlada uništavati Hrvatsko gospodarstvo :

graani-najvise-duzni-bankama-potom-drzavi

Dug građana buknuo zbog propasti obrtnika, otvoreno 22.714. novih računa u drugom kvartalu

U zadnjih godinu dana, u odnosu na srpanj 2013. godine, broj blokiranih građana povećan je za 47,5 tisuća, a iznos ukupnih dugovanja veći je za 7,55 milijardi kuna.

http://www.poslovni.hr/hrvatska/graani-najvise-duzni-bankama-potom-drzavi-280472 [poslovni.hr]
poljoprivreda-nam-je-rekorder-u-eu-po-padu-proizvodnosti-i-dohotka

poljoprivrede okopnila je za čak četvrtinu ( 25 % )

http://www.poslovni.hr/forum/tema/poljoprivreda-nam-je-rekorder-u-eu-po-padu-proizvodnosti-i-dohotka-33381 [poslovni.hr]

deficit-tekuceg-racuna-platne-bilance-u-drugom-kvartalu-3132-milijuna-eura

http://www.poslovni.hr/hrvatska/deficit-tekuceg-racuna-platne-bilance-u-drugom-kvartalu-3132-milijuna-eura-280492 [poslovni.hr]

industriju-u-kolovozu-pala-sest-posto

http://www.poslovni.hr/hrvatska/grcic-urekao-industriju-u-kolovozu-pala-sest-posto-280418 [poslovni.hr]

.


"U kolovozu je industrijska proizvodnja u Hrvatskoj potonula 4,7 posto na godišnjoj razini, najviše od svibnja prošle godine, što u anketi Hine nitko nije očekivao."

Hrvatska ekonomija trenutno je u sličnom stanju kao i klimatske prilike: obje su postale nepredvidive.

Ne bi se slozio utoliko da je meni svakako predvidljiv trend-a to je jos dug pur prema dole… vrijeme s emoze popraviti, ali nasa ekonomija je u takvoj banani, da su povremeni skokovi kratkotrajni.
[/quote]

U našim mišljenjima vidim suglasnost: trend smanjivanja obujma hrvatske ekonomije nastavlja se, a kratkotrajni ispadi, poput nagloga smanjenja proizvodnje, nalikuju kišnom ljetnom mjesecu.



"U kolovozu je industrijska proizvodnja u Hrvatskoj potonula 4,7 posto na godišnjoj razini, najviše od svibnja prošle godine, što u anketi Hine nitko nije očekivao."

Hrvatska ekonomija trenutno je u sličnom stanju kao i klimatske prilike: obje su postale nepredvidive.

Ne bi se slozio utoliko da je meni svakako predvidljiv trend-a to je jos dug pur prema dole… vrijeme s emoze popraviti, ali nasa ekonomija je u takvoj banani, da su povremeni skokovi kratkotrajni.
[/quote]

U našim mišljenjima vidim suglasnost: trend smanjivanja obujma hrvatske ekonomije nastavlja se, a kratkotrajni ispadi, poput nagloga smanjenja proizvodnje, nalikuju kišnom ljetnom mjesecu.

[/quote]

gluposti. pa tko proizvodi u kolovozu? da nisu talijani možda gdje sve staje 1.8. već 50 godina? ovo je još jedna u nizu naručenih priča kojima je cilj da se ovoj zemlji oduzme pravo na pesimizam. pa pitam se – čemu uopće živjeti ako će biti tako katastrofalno kako već najavljujete godinama. popijmo svi tablete i riješen problem. ja sam suprotnog mišljenja. nama je dobro a bit će još bolje. to je objektivni prikaz jer kako protumačiti da ovdje ipak svi solidno žive nakon rata, pljačke i svjetske krize.

...povijest se ponavlja...




"U kolovozu je industrijska proizvodnja u Hrvatskoj potonula 4,7 posto na godišnjoj razini, najviše od svibnja prošle godine, što u anketi Hine nitko nije očekivao."

Hrvatska ekonomija trenutno je u sličnom stanju kao i klimatske prilike: obje su postale nepredvidive.

Ne bi se slozio utoliko da je meni svakako predvidljiv trend-a to je jos dug pur prema dole… vrijeme s emoze popraviti, ali nasa ekonomija je u takvoj banani, da su povremeni skokovi kratkotrajni.
[/quote]

U našim mišljenjima vidim suglasnost: trend smanjivanja obujma hrvatske ekonomije nastavlja se, a kratkotrajni ispadi, poput nagloga smanjenja proizvodnje, nalikuju kišnom ljetnom mjesecu.

[/quote]

gluposti. pa tko proizvodi u kolovozu? da nisu talijani možda gdje sve staje 1.8. već 50 godina? ovo je još jedna u nizu naručenih priča kojima je cilj da se ovoj zemlji oduzme pravo na pesimizam. pa pitam se – čemu uopće živjeti ako će biti tako katastrofalno kako već najavljujete godinama. popijmo svi tablete i riješen problem. ja sam suprotnog mišljenja. nama je dobro a bit će još bolje. to je objektivni prikaz jer kako protumačiti da ovdje ipak svi solidno žive nakon rata, pljačke i svjetske krize.
[/quote]

20-30 000+ mladih iseljava svake g, na hranu trosimo 33% dohotka, najvise u EU, broj siromasnih ekspčdirao-sjajno nam je i nikad bolje… mladi koji su i prije radili za crkavicu, ali bar je bila preko 2000, sad rade za 1600. Super.

New Report

Close