Milanović na američkoj turneji: ‘Ovdje sam kao premijer prvi i zadnji put’

Naslovnica Forum Komentari članaka Milanović na američkoj turneji: ‘Ovdje sam kao premijer prvi i zadnji put’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

mlaćenje prazne slame dok gospodarstvo propada

Zašto bi se on trebao stalno opravdavati….ako smatra da je to korisno- nek ide.,

Zaboravili ste SANADEROVE posjete Americi…..po što je on išao…slikati
mlade glumice za novine…????

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

meni je fascinantno kako on uvijek mora bubnuti neku glupost

Sanader je ako se dobro sjećam držao govor u UN,znam da postoje slike iz zgrade skupštine…nastranu njegova kleptomanija znači bio je iz kakvog takvog razloga ali ovaj Milanovicev posjet kao i onaj Australiji i Novom Zelandu je krcmenje državnog novca bez ikakvog smisla i svrhe

Zoki legenda! U svom kvartu je sigurno glavna faca. Najprije je da odmah svima bude jasno morao reći da je kod njih došao prvi i zadnji put. [emo_smijeh] ROFL

Ponosan sam na Hrvatskog premijera. Malo tko može u Americi ovo reći Amerima. Čujte tu sam samo danas i nikad više. Ha Ha. Treba im odma sasut strah u kosti, nema druge. Onako bez kravate,ležerno, kao odgovor na njihovu bahatost kad je Clinton svratio na ZG airport u blatnjavim cipelama iz Bosne. Svaka čast.

Taj bubne i ostane ziv. Nezna davati govore. A ova farsa oko pregovora sa IT firmama vec znam kako ce zavrsiti. Posto i on i svi ovi tutleki nemaju uopce ni malo pojma kako se pregovara u americi, na kraju ce im ameri prodati kakvu svoju tehnologiju a Milanovic ce to proglasit uspjesnom “suradnjom”.

..ma , samo je ljudski htio reći, da prije njega nije nitko njima posvećivao pažnju iz Hrvatske, i da poslije njega, ako dođu KLEPTOMANI na vlast, neće imati prilike razgovarati o IT….možda o nekim ležernim temama…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Posljednja vijest je kako Nijemci daju posao šivanja (uz svu moguću istočnjačku konkurenciju) odijela zagorcima, a ovaj lik traži posla u Americi. Možda ne bi bilo loše da mu netko od ovih preplaćenih kvaziSDPavjetnika na atlasu pokaže gdje je Berlin.

Uz sve ostale tragikomične aspekte ovog posjeta treba podsjetiti na vjerojatno najvažnji: mnogi Amerikanci vole čitati The Economist koji je ne tako davno konstairao – kao ilustraciju koliko je neodgovoran – da Milanovič “finds economic boring”.

Erratum

Kod citata iz The Economista potkrala se greška: fali jedno “s”. Naravno, treba biti “economics”, a ne “economic”.

Ispričavam se svim forumašima.

Pa ovo je iskrena izjava onako gola istina ja bi reka.Zna on da se premijera vise nikad nece igrat.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

eeee, da je bar kod nas bio zadnji put

Milanovic-je-prema-Marasu-u-SAD-otisao-po-silikone

Ako je vjerovati Gordanu Marasu, ministru poduzetništva i obrta, premijer Zoran Milanović otputovao je u ‘silikonsku’, a ne u Silicijsku dolinu. Ustvrdio je to ministar nekoliko puta u sinoćnjoj emisiji ‘Otvoreno’ na HTV-u

Iako se jedna pogreška može uzeti kao lapsus, Maras, ni nakon što je voditelj emisije Mislav Togonal ustvrdio da je premijer otišao u Silicijsku dolinu, i dalje je tvrdio – ‘silikonska’ dolina.

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/352758/Milanovic-je-prema-Marasu-u-SAD-otisao-po-silikone.html

.

New Report

Close