BDP u padu 13 kvartala, no Milanović ne misli da će zbog toga izgubiti izbore

Naslovnica Forum Komentari članaka BDP u padu 13 kvartala, no Milanović ne misli da će zbog toga izgubiti izbore

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

13 kvartala padanja BDP-a, kud ćeš bolje reference za izaći na izbore?!? [emo_vrtimise]

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!

Siguran sam, da će hrvatski narod glasati za specijalioziranu stranku za obaravanje BDP-ia, jer to narod voli !

A gdje je nestao dvanaesti kvartal ?
Još jučer su svi govorili o 11 kvartala…

Loki

Ljudi moji, pa zar nama svima nije jos jasno – ili cemo mi potjerati ove Kukurikavce i HDZovce sa vlasti i iz Sabora i omoguciti novim ljudima da preuzmu vlast u svoje ruke, ili ce nas oni svi potjerati van iz drzave da krenemo trbuhom za kruhom. Zar smo toliko inertni i slijepi da ne vidimo kuda nas vode ne zadnje tri godine vec zadnjih petnaest godina. Vode nas u propast, a njima je samo bolje i bolje. Njihove place, beneficije i super jeftini objedi u vladinom i saborskom restoranu nikad nisu dosli u pitanje, isisavaju novac fiktivnim putnim nalozima, besplatno zive u Zagrebu dok fol prisustvuju saborskim sjednicama, a na njima ih nikad nema. U isto vrijeme, broj uposlenih u privatnom sektoru opada, place im padaju, dok svi koji zive na okruglom pecatu nisu osjetili ni K od krize. No, dobro, mozda jesu osjetili K, jer su im smanjene naknade za topli obrok ili su im ukinuti fiktivni putni troskovi do radnog mjesta. Uposlenici u privatnom sektoru su sve to odavno vec izgubili. A velik broj nih izgubio je i posao.
Trgnimo se vec jednom. Iako mi onakva debela i pomalo autisticna i retrogradna nije simpaticna, Zeljka Markic nam je prijedlogom za referendum o mjenjajanju izbornih pravila dala sansu da uzmemo stvar u svoje ruke. Iako ne djelim njen stav o nejednakosti strejt i gej osoba, ovaj referendum treba podrzati jer nam je to zadnji vlak koji mozemo uhvatiti ako zelimo ponovno zivjeti kao ljudi u svojoj zemlji. Alternativa nam je da ovdje uvenemo kao biljke ili da odemo ponovno u Njemacku na baustelu i tamo zaradjujemo za zivot. A njih 150 u saboru i 1000 u saborskim sluzbama kao i tisuce u Vladi, zupanijama, gradovima i opcinama ce, ukoliko se nista ne promijeni i dalje zivjeti pet puta bolje od obicnih ljudi koji ce ubro skapavati od gladi i davati zadnju kunu za porez kako bi politicke elite mogle i dalje fukcionirati i isisavati nam krv do posljednje kapi. Ajmo na refrendum, promijenimo izborna pravila i uzmimo stvari u svoje ruke!!!!

New Report

Close