Gradonačelnik Metkovića Vladi: Odbacite ‘jesam te porez’ i srežite državnu upravu

Naslovnica Forum Komentari članaka Gradonačelnik Metkovića Vladi: Odbacite ‘jesam te porez’ i srežite državnu upravu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ma znaju ovi u Vladi dobro sto i kako … samo ne žele jer bi to znacilo dati otkaz tisućama stranačkih “vojnika”. BTW. znate tko se još međusobno naziva “vojnicima” i “vojskom” … mafija. Isto kao i poslušnici hrvatskih stranaka. Izgleda da nema razlike, osim u legalnosti.

moga bi ti dobit po ……[emo_zloban]što moraš reći gdje su smješteni zahvalni pojedinci![emo_zloban]oni su raspoređeni strateški da ovi mogu šišati svoj narod dok ima vune[emo_bijesan]a kad nestane onda će opet nešto smislit da im bude dobro i da budu opet glavni![emo_bijesan]ili odmah do glavnih!jer Hrvat nesmije biti slobodan[emo_bijesan]

puna podrška stavovima gradonačelnika metkovića, vlada neka “donira” građane sredstvima iz državnog proračuna pa neka tamo reže desetke tisuća birokratskih radnih mjesta

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!

problem je što gradonačelnik samo priča a u godinu i pol u metkoviću nije napravio ništa.Nisam vidio da se neka tvornica dole otvorila ili neki projekt da je pokrenuo.Svako toliko izbaci neku demagogiju kako bi bio po nacionalnim medijima.Neka se bavi lokalnom politikom( rješavanje dozvola za tvornice,lokalne ceste,vodovode,dječije vrtiće) ili nek se kandidira za predsjednika ili premijera.Pa nitko mu ne brani.

Koliko znam pola doline Neretve nema kanalizaciju,ali to ga očigledno ne zanima jer ne bi bio u Jutarnjem ili nedjeljom u 2.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

@blackstone
Dok te Jambo zaduziva i napravija nista nisi spominja ni kanalizacije ni tvornice.Sad kad ovaj jado cisti dugove ti bi da od dugova otvara tvornice i gradi kanalizaciju. Ali slazem se da je kanalizacija potrebna i da je prioritet da odnese stara govna.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

samo mi pojasni koje je on dugove riješio do sad.
jambo je poslebna sorta,ali je ipak nešto u životu radio za razliku od doktora. bolje i nešto raditi pa taman i krivo nego ništa.

nemoj misliti da branim jambu,samo mi se ne sviđa demagogija od petrova,ali nažalost nema rezultata nikakvih .



@blackstone

Dok te Jambo zaduziva i napravija nista nisi spominja ni kanalizacije ni tvornice.Sad kad ovaj jado cisti dugove ti bi da od dugova otvara tvornice i gradi kanalizaciju. Ali slazem se da je kanalizacija potrebna i da je prioritet da odnese stara govna.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

A svašta ga je nalupao i ne shvaća da se državu ne može čistiti kako on čisti Metković.
Jer baš me zanima jer zna kako bi minimalac za npr. 30.000 otkaza i minimalac za npr. 100.000 državnih i javnih službenika utjecalo na recimo – osobnu potrošnju kao glavnu komponentu BDP-a. I na kraju i na sam BDP.
Da Estonija je to napravila i ljosnula 25% u jednoj godini. Mi smo od 2008. (s time da bi realnija bila 2006.) pali nekih 16&.
Dakle dok BDP ne padne još 10% nema oporavka.

A za Estoniju ćemo još tek vidjet da li je to sve imalo smisla. To što sada raste je možda samo “dead cat bounce”.

Loki


A svašta ga je nalupao i ne shvaća da se državu ne može čistiti kako on čisti Metković.
Jer baš me zanima jer zna kako bi minimalac za npr. 30.000 otkaza i minimalac za npr. 100.000 državnih i javnih službenika utjecalo na recimo – osobnu potrošnju kao glavnu komponentu BDP-a. I na kraju i na sam BDP.
Da Estonija je to napravila i ljosnula 25% u jednoj godini. Mi smo od 2008. (s time da bi realnija bila 2006.) pali nekih 16&.
Dakle dok BDP ne padne još 10% nema oporavka.

A za Estoniju ćemo još tek vidjet da li je to sve imalo smisla. To što sada raste je možda samo "dead cat bounce".

Oprosti, ali fakat si ljosnuo glupost. Estonija je pala 14% u jednoj godini, ne 25%.

Estonija ima rejting u A kategoriji(a mi smo sve vise u super-smecu), i nakon 2g recesije s rezovima, rasla je stalno, i gotovo je zatvorila jaz.

Javni dug, koji ce nama biti skoro 100% bdpa, njima je ispod 10%. Estonija je totalno drugi svijet.

Znas li sto znaci vracati 100% duga s nasim kamatama, i rastom od 1%? Buducnost smo prokockali, prodali i ceste, i sve ostalo, nece biti dosta.

Nas pad u 1g nije bio najveci, medutim nas pad traje- 7 GODINA, ne samo da se rast en nazire, nego i kad dode, tesko ce biti vise od 1%. Stovise, buduci da ce drzava kihnuti, vjer se vracamo u recesiju, opet.

New Report

Close