Milanović: Zapošljavat ćemo, proizvoditi i izvoziti

Naslovnica Forum Komentari članaka Milanović: Zapošljavat ćemo, proizvoditi i izvoziti

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Zaposlit ćemo (frendove iz foruma SDP-a), proizvodit i izvoziti…e moj Miki pa sad si se sjetio baviti biznisom, pa ti o tome nemaš pojama, niti ti, niti tvoja ekipa…pa vi se djeca mladih finkcionera SKJ….Nikad se niste bavili ničim, niti vi niti vaše obitelji , nikavim biznisom, niste izvozili, niste proizvodili…Trebali ste malo trenirati prvo na tržištu…Za početak pokušajte prodati nešto na Njuškalu, pa onda na Ebay…moj Miki izgubljeni…daleko ste vi od gospodarstva….da ste abr pekaru, mesnicu, kiosk imali bolje bi razumijeli ekonomiju…

Mi ćemo, važno je, bit će, mi znamo, dogodine….

Tipična komunistička demagogija. Kao da ih ne gledamo već tri godine na vlasti i samo ruše negativne rekorde u ekonomiji i upropaštavanju hrvatske nacije.

Hrvati su neuki i nesposobni.

I reče Bog neka bude svjetlo i bi svjetlost.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Za sada samo izvozimo oružje i maglu.

Maglu bi trebalo patentirati.

[b]black magic[/b]


…Maglu bi trebalo patentirati.

Samo ako je gusta.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

zašto nismo do sada vicpremijeru ? koliko mandata još trebate za ostvarenje svojih želja ? i tko će vam ih lud dati ?[emo_vrtimise]


zašto nismo do sada vicpremijeru ? koliko mandata još trebate za ostvarenje svojih želja ? i tko će vam ih lud dati ?[emo_vrtimise]

bilo je maglovito.

Moj najveći strah je da SDP opet dobije izbore, i to ih ponovno iznenadi.

[b]black magic[/b]

Zapošljavati ćemo svoje, proizvoditi gubitke a izvoziti mozgove.

I u pravu si, da , to je koncept rasta “osobnog dohotka”


Zapošljavati ćemo svoje, proizvoditi gubitke a izvoziti mozgove.

I u pravu si, da , to je koncept rasta "osobnog dohotka"

To ti se danas zove odrzivi razvoj.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



Zapošljavati ćemo svoje, proizvoditi gubitke a izvoziti mozgove.

I u pravu si, da , to je koncept rasta "osobnog dohotka"

To ti se danas zove odrzivi razvoj.
[/quote]

samoodrživ, certificiran od strane Bruxelles-a.



zašto nismo do sada vicpremijeru ? koliko mandata još trebate za ostvarenje svojih želja ? i tko će vam ih lud dati ?[emo_vrtimise]

bilo je maglovito.

Moj najveći strah je da SDP opet dobije izbore, i to ih ponovno iznenadi.
[/quote]
tako je, oni jedva čekaju da izgube vlast, zato i rade sve ovo naopačke, uopće se ne pripremaju za nastavak slijedećeg mandata, kao što se nisu pripremili niti za ovaj, Milanović se čudi kakvo je stanje ostavio HDZ, kao propali diplomata i uskoro političar, mogao bi toliko znati, nikada nije nigdje nitko smijenio vlast, koja je bila dobra, ne znam zašto je mislio da se to dogodilo u Hrvatskoj, sve je to od previše šećera od kremšnita, dok su drugi mislili hoće li biti dosta kruha za cijeli dan

Izgubljeni u vremenu i prostoru…


Izgubljeni u vremenu i prostoru…

od tolike kugle, otkud baš u tako maloj državi

Kad citam ove komentara onda pomislim, da je pravo cudo kako je vecina vas uopce prezivjela do sada! Ako se vasim komentarima radi o satiri onda ste “fulali” portal.
Vidite, ja mislim da je premijer u dosta toga u pravu.
Naime ako onu neprirodnu “izraslinu”, t.j. GDP iz 2008 uzmemo kao benchmark, onda smo izgubili 10%-ak posto GDP-a do sada.
Medjutim, ako, kako Nijemci vole reci, ocistomo brojke od jednokratnih efekata odnosno izvanrednih gospodarski okolnosti (samo 2008 godine napr. 15 mil. kuna inozemnih kredita za izgradnju autocesta i plinovoda, zaduzenje gradjana za stanove i automobile oko 20 mil. kuna) onda danas stojimo puno bolje, nego 2008 godine. U prilog mojoj tezi govori u prvom redu povecani izvoz, koji je cak i te 2008 godine bio ispod 9 mil. eura a ove godine bi mogao porasti na 10 mil. eura. Znaci, nesto se ipak dogadja u zdravim dijelovima privrede. Puno poduzeca je konacno shvatilo da je EU u principu domace trziste i da ima prostora za sposobne i inovativne. Oni, koji to nisu shvatili i oslanjali se samo na domace trziste, a tu prvenstveno mislim na gradjevinarstvo, dosli su u zadnju fazu konsolidacije, gdje ce opstati samo oni koji se budu udruzivali i zajednicki nastupali na stranim trzistima (preuzimali poslove Schlüsselfertig, turn key a ne iz druge ili trece ruke, kao i oni koji budu usvajali nova znanja i vjestine, recimo u energetskoj stanogradnji i adaptaciji objekata. Zato, nemam ilizija da put oporavka nece biti dug i trnovit, ali on nema alternative.Svi oni, koji obecavaju “brda i doline”, cim se vlast promjeni, su obicni manipulatori. Nista se nece promjeniti, dok se vi ne promnjenite. To vam mogu reci, jer, iako vec preko 40 godina zivim vani, imam dobar uvid u poslovne prilike u Hrvatskoj.

New Report

Close