Neki novi igrači iz inozemstva podigli Zagrebačku burzu

Naslovnica Forum Komentari članaka Neki novi igrači iz inozemstva podigli Zagrebačku burzu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

prekupljeno? nakon 7 godina rasprodaje? lupiš pa ostaneš živ. al” ajde dobra ti kravata.

who dares, wins

sugerira povečanu dozu opreza,a što bi drugo pa na burzi uvijek treba biti povečano oprezan,što ije sugerirao nešto konkretno,to nezna

Ajde neka navede dvojicu ulagača iz inozemstva kad je frajer?

Nama na oročenju 50.000 ljudi ( od kojih su mnogi sudjelovali u bull marketu od 2003-2007 ) drži 75 mrld kuna i stalno gledaju kako im banke daje sve nižu kamatu, dok s druge strane mogu tih tričavih par posto ( koje čekaju cijelu godinu ) na ZSE zaraditi u jednom danu ( ako imaju sreće ili znanja ) i frajer sad tu tupi o stranim ulagačima.

Dajte budite ozbiljni. Pa nama je dovoljno da od te love na burzu dođe par posto da imamo žešći rally.
Da ECB i njegov money for nothing i ne spominjem.

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go

opet došli Marsovci?[emo_smijeh]

[b]black magic[/b]

području prekupljenosti,podrazumijeva da su investitori skloni dobitonosnim prodajama dionica.

budimo oprezni, sada su nam i Bosanci stranci

Meni je genijalno ovo primitivno novinarsko navlačenje čitatelja….

Ipak , savjesti radi: ..autor članka je pretpostavku stavio u navodnike..

A ja ju sada citiram : ..” nekim novim igračima na Zagrebačkoj burzi,u prvom redu iz inozemstva….. ”

Ako dođe do sudskog spora, njegovi navodnici…ne smatraju se tvrdnjom….Zato,
oprez !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Pazi ovo:…… za ovaj rast cijena, to bi bila aktivnost mirovinskih fondova,
a ZA DALJNJI RAST CIJENE, …nek se pobrinu investitori i nek prate izvješća….. znači, dalje mirovinci peru ruke, odjedanput , za daljnji rast cijene…?!

Odjedanput smo u području prekupljenosti..? …Što je uzorkovalo, rast cijena dionice ? Hoćete moj odgovor:

..Izlazak iz pozicija pojedinih brokera i bitnih investitora ! ..A to se radi tako – da se napuca
cijena do neba…i u tišini se proda drugima ……mirovinscima i ostalim
koji se nađu na putu,….. ETO.
Neću dalje pisati, iako na primjeru dionice – nije bitno koje- znam da je to istina.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

pa da, ušo je Norveški državni fond ( od sreće se rasplakali kako su pronašli zlatnu koku )[emo_smijeh]

Neki novi kokosari iz zemlje podigli prasinu nizasta

free flow information

New Report

Close