Grčić: narodne obveznice prilika za povoljnu kupnju

Naslovnica Forum Komentari članaka Grčić: narodne obveznice prilika za povoljnu kupnju

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

A nu ovoga klauna.Kupite narodne obveznice banrkotirane drzave jos malo pa nestalo navali narode. To jedino netko pametan poput Grcica moze kupit ili netko tko je spreman stavit pare na stednju u Credo banku.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

koje su ovo lude ideje…

“povoljna kupnja” ne garantira povoljnu prodaju, ne bih od Grčića kupio niti orahe

Sad su se sjetili narodnih obveznica, pred bankrot, a dok je država vrijedila nešto bolila ih briga za narod. Nek Vam mirovinci kupe te obveznice ionako su 73% svog kapitala utukli u tu vašu “kantu za smeće”!


Sad su se sjetili narodnih obveznica, pred bankrot, a dok je država vrijedila nešto bolila ih briga za narod. Nek Vam mirovinci kupe te obveznice ionako su 73% svog kapitala utukli u tu vašu "kantu za smeće"!

A kud si nasao mirovince… a tko ce nam isplacivati mirovine ?

Nece jos drzava bankrotirat… imamo mi jos HEP za prodat, to ce financirati najmanje jedan mandat, a onda… tko zna.


.. imamo mi jos HEP za prodat, to ce financirati najmanje jedan mandat…

To ti je dovoljno za mandat od 3 miseca i to ako ga prodaju za miljardu i po eura.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Klaun je opet u elementu! Gura krafne neukom narodu u oči, a mandat ide…

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


A nu ovoga klauna.Kupite narodne obveznice banrkotirane drzave jos malo pa nestalo navali narode. To jedino netko pametan poput Grcica moze kupit ili netko tko je spreman stavit pare na stednju u Credo banku.

To ce biti kao i one obveznice u Jugi sto je narod kupovao, jasno niti novca niti projekta za koje su iste bile nije se vise vidjelo. “Isparilo”

Jos 1,2 godine do vrha balona, a kad pukne, tek cemo onda vidjeti sto je siromastvo. Jer nam je i sad standard debelo precijenjen.

Ocito ce trigger za bankrot biti implozija drzavne riznice, kako se sad cini.

uff..koji članak..budi suicidalne primisli 😀

otimanje narodu pred bankrot iz najzadnje carape pred izbore [emo_ljut][emo_bijesan][emo_vrtimise][emo_zloban]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Pas tko bi dao tebi i Čačiću ikakvu lovu. Pa ljudi moji vi ste profesionalni lažljivci i prevaranti…Pa bolje je lovu zapaliti nego ovakvim budaletinama dati… papravili ste autocestu i ulozili 10B$, a prodajete je za 3$…???

New Report

Close