Orbanova diktatura izazvala val kreditiranja

Naslovnica Forum Komentari članaka Orbanova diktatura izazvala val kreditiranja

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Mađari su bili Mađari i u komunizmu ! Nas vodi Jugo banda bez vizije, njima se Hrvatska dogodila, nije cilj, već sredstvo za osobne ciljeve.
S takvim gardom Mađari mogu pritisnuti banke , koje su prijetili odlaskom-u prazno.

Od kada mi to imamo “zajmove” a ne “kredite”?

Mađari imaju diktaturu jer je vlast rekla da odgovara Mađarskom narodu te u interesu Mađara postupa, a ne prema vanjskim diktatima. Gospodarstvo lagano raste.

Mi nemamo diktaturu, a imamo odnarođenu vladu, koja ne postupa u interesu Hrvatskog naroda, nego po vanjskim diktatima. Gospodarstvo stabilno tone.

Tko je tu lud?

Josipovići, Milanovići, Karamarkovići – ugledajte se na Mađare. Dokle ćete biti sluge okupatorskih banaka?

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

A znate li vi da je na revolving kartice kamata 0.78% mjesečno. Rekli bi Ok… Želio si kreditiranje po kartici. Ali ako vi uplatite 50% računa vama se naplaćuje kamata na ukupan dug a ne na ostatak duga.
A ljude cimaju s uplatnicama od 200kn i možete peglati dalje… Što rade u HNB-u…

Nije moguce usporedivati Madjarsku i Hrvatsku. Pogledajte samo madjarsku strukturu i velicinu izvoza. Njima je krenulo, zato sto je krenulo automobilskoj industriji, a onda automatski, svim onima koji se nalaze u hranidbenom lancu.
Nesto slicno bi mi mozda mogli imati za nekolko godina u brodogradnji, ako se posloze karte kako treba.


Nije moguce usporedivati Madjarsku i Hrvatsku. Pogledajte samo madjarsku strukturu i velicinu izvoza. Njima je krenulo, zato sto je krenulo automobilskoj industriji, a onda automatski, svim onima koji se nalaze u hranidbenom lancu.
Nesto slicno bi mi mozda mogli imati za nekolko godina u brodogradnji, ako se posloze karte kako treba.

Zemlja koja je skroz zatvorila svu ind, i racuna na turizam, a ima realno precijenjen tecaj bar 30% nece i nemoze imati ikakav oporavak. Ovo s brodogradnjom je teorija, u praksi nista od toga.

New Report

Close