Borislav Škegro – novi hrvatski ‘kralj jabuka’

Naslovnica Forum Komentari članaka Borislav Škegro – novi hrvatski ‘kralj jabuka’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Gosp. Škegro- ja Vam čestitam . Ne obazirite se na nikoga, jer
računice u poljoprivredi rade oni- koji kupuju jabuke iz Poljske …..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Škegro upravlja tim fondom nije da je to “njegovo”. A biznis voća je očito Todorić prodao nekom svom mufljuzu.

Škegro valjda to sve vodi za neku ogromnu plaću ali medijima je zanimljivije kad pišu “kralj jabuka” iako ne ulaze svoje novce

škegri propalo 12 firmi!!! ( novac dali građani Hrvatske ) e, sada napiknuo nešto s tuđim novcima?? veliki stručnjak koji je umrežen sa pajdama koji mu pogoduju a ulagači u fond tak oi tako su do te lovice došli preko prvog miliuna ( nećemo pitati kako )[emo_smijesak]

to je lumen koji nas je upropastio nekoliko puta. aje li postao i kralj hospitalije.kad je već i jabuka.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

niko ne primjećuje da će belje dobiti 150 milijuna kuna od prodaje moslavina voća.nije loše za firmu koja ima trišnu kapitalizaciju 327 milijuna kuna. koji smo mi smijeh od burze,ovo treba staviti u povijesne knjige. samo me zanima koliko bi agrokor dobio da ide recimo cijelo belje prodavati,možda jedno 3 milijarde kuna. a dokapitalizaciju radi po 40 kuna.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

nije li ovaj glavati gospodin, skr.glavonja samoprozvani ‘kralj whiskeya’ ?

to je pomoć Todi koji mema gotovine!!Čak je uspio upropastiti i Tisak – tvornicu gotovine!!! Hrvatske igre iz šupljeg u prazno!!

New Report

Close