Maras: Iduće godine ulažemo 70 mil. eura u poduzetničke zone

Naslovnica Forum Komentari članaka Maras: Iduće godine ulažemo 70 mil. eura u poduzetničke zone

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Koji likovi,da se čovjek zapita imaju li imalo zdravog razuma.Pa svaka druga poduzetnička zona je potpuna prazna a onih malo koje su u funkciji ima mjesta za svu industriju koja je u funkciji u RH.
Dokle ce “drugovi” bavati naše pare u vatru

Pohvalno. BRavo Marase care i kralju poduzetnistva. Ako netko zna kako pokrenit poduzetnistvo i industriju u Hrvata to ste ti,Grcic i Vrdoljak.Samo naprijed. Za pocetak prosirite zonu Kukuzovac kod Sinja da se hrvatska IT industrija moze nesmetano razvijat u duzinu i sirinu. Neka to bude hrvatska silicijska dolina.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ako ne možemo otvarati poduzeća otvarajmo poduzetničke zone..
Mi gradimo poduzetničke zone, poduzetničke zone grade nas


Koji likovi,da se čovjek zapita imaju li imalo zdravog razuma.Pa svaka druga poduzetnička zona je potpuna prazna a onih malo koje su u funkciji ima mjesta za svu industriju koja je u funkciji u RH.
Dokle ce "drugovi" bavati naše pare u vatru

S ovakvom regulatornom i poreznom politikom, mozemo otvarati milijun zona godisnje, i nastavit cemo tonuti…

Kako kod koga….! Svi prilozi iz Međimurja u uspješnim tvrtkama odnose se na
firme iz poduzetničkih zona..

Poduzetničke zone su mjesta -gdje poslodavac NE MORA graditi transformatorsku
stanicu na svoj trošak, niti vući javnu kanalizaciju i vodovod , u kompenzaciji
za komunalni doprinos…..NEGO- država to učini na svoj trošak, a komunalni doprinos se plaća u ratama ili s odgodom -kako je poduzetniku lakše.

Plus za poduzetničke zone nalazi se i u činjenici da su to prostorno odvojene površine u G U P -u općina i Gradova…čime humano čuvamo svoj okoliš
i planiramo bolje zone stambene gradnje i zone razvoja naših budućih naraštaja…

Pardon, dečki…..ali, ja ih podržavam….dođite k nama – da vidite na što je
Maras mislio ……….!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@miami
Maras je kralj. Od pomocnog konobara do maga poduzetnistva. Njega treba stavit za dozivotnog ministra poduzetnistva. Tip je genijalac. A i onu njegovu biljarsku kuglu bi mogli koristit kao pokretne aerodrome za slijetanje aviona u poduzetnickim zonama.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Buhtla je opet na bunici! Zar stvarno misli da je dovoljno prodavat demagogiju kod razdiobe otetoga, a da pritom ne zna nista o poduzetnistvu!?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close