‘Hrvatska je Dalekovodu pretijesna, osvojit ćemo i Njemačku, Francusku…’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Hrvatska je Dalekovodu pretijesna, osvojit ćemo i Njemačku, Francusku…’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Konacno jedan interview sa glavom i repom. Osobno milsim da je to jedini put, koji kompanija mora krociti. Naravno biti ce otpora, jer se radi djelimicno o ljudima koji niti zele niti shvacaju, da su permanentna poboljsanja/reforme svih procesa jedna nuznost.

Evo, Devil. Prije 10 tak dana, kupila sam dionice DLKV. Imamo pred sobom,
prekrasnu kompaniju, koja se širi, na zdravim temeljima i čvrstim planovima
razvoja u području koje mnogi smatraju budućnošću. U inozemstvu kotiraju
i šire poslovanje.

Stanje na burzi. Nekolicina neupućenih barbara , srušila je dionicu, kako bi brže bolje, utvrčala u poslove s tustičkim HELIJEM …To su ulagači u Rep.Hrvatskoj.
Pa,kupite si SNHO….i tamburajte cijenu do Marsa….. Vi nemate pojma o ulaganju,
ali zarađujete na ovoj lopovskoj burzi. To je -to.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Zaključak. Vama ne trebaju investitori-. nego budale.Pa, ako će se to stvarno i dalje događati- da dionica naraste toliko- a da nadležni- ne pisnu niti slovo o tome, i ne ispitaju rast dionice i pozadinu rasta cijene….investitori će
ulagati u državne zaštićene dionice …..a je li to cilj , ne znam ….vi recite.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

to su i prije prićali pa je sve završilo teškim brodolomom i propasti
lijepe sam novce ovdje izgubio……..
lagali su investitora kako im super ide a iznutra trulo do daske..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

DATA, kupi dionice , jer kužiš o čemu se radi u toj kompaniji..
Protiv lopovluka kojim smo bili izloženi- ne možeš ništa…..i ja sam ih prodala
u minus, kad je počela afera s insajderskim kupovanjem i preuzimanjem
bez zmanja dioničara…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Obican PR bez pokrica. Dok ne vidimo brojeve shvatit cu ovo samo kao samohvalno preseravanje u eter. Naprosto, jer je totalni bullshit da im najbolji inzenjeri i ljudi nisu otisli iz kompanije. Svi koji su vrijedili, napustili su ovaj “brod”, odavno.


Svi koji su vrijedili, napustili su ovaj "brod", odavno.

Nisu ljudi nigdje otišli jer nemaju kud otići. Gotovo pola sektora je u predstečaju ili stečaju IGH, INGRA, Hidroelektra, Kontsruktor, Zagorje Tehnobeton…Druga polovina koja se drži iznad vode Tehnika, Viadukt, GP Krk zapošljava minimalno sa puno manjim plaćama nego u Dalekovodu
Tko je imao veze pobjegao je u državni sektor tipa HŽ, HAC a manji broj je pobjegao van

[emo_mrgud]Koje je ovo prodavanje magle…pa tko još vjeruje u ovaj PR….jedino je Bakićev PR gori…

New Report

Close