Najava MBA Croatia predavanja – Milan Bandić: “Upravljanje gradom”

Naslovnica Forum Komentari članaka Najava MBA Croatia predavanja – Milan Bandić: “Upravljanje gradom”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

pa da čovjek ne povjeruje!! koji predavač. Jel tema: kako urušiti grad????[emo_smijeh]

Odlično. Napokon ćemo dobiti odgovore na pitanja.
Što je s obečanjima smanjenje cijene komunalija u Zagrebu.
Kako je smanjio prirez u prestolnici jer moramo živjeti kao “seljaci” pa za to plaćati.

Što je s vodovodom i kanalizacijom u središnjem dijelu Zagreba?

Kako sam riješio smetlište Jakuševac i zatvorio ga u središtu Zagreba nad vodozaštičenom području.

Ulaganja.

Kako sam izgradio bazen na Sveticama, Aqua park na Bundeku, Termo revijeru na Laništu, o žičari na Sljemenu nećemo sad jer nemamo vremena.

Kad smo kod Medvednice kako sam je uništio, posjekao masu stabala za razne kraljice, pa sada nema šume pa podsljemenski potoci izazivaju klizišta i poplave.

Da ne zaboravimo obilaznicu za Zagorje i tunel kroz Medvednicu koji je moj najuspješniji projekt.
Povezivanje Mojih kajkavaca i Zagreba.

i Da ne zaboravimo, izgradio sam najskuplji pročiščivač otpadnih voda, koji istina nije završen, ali to nije važno, jer je i ovako najskuplji.

i zadnje, ali i ne najmanje važno….

Bez obzira na najveći prirez u državi, i što je Zagreb je među 10 najskupljih gradova na svijetu, još uvijek nisam riješio javni prijevoz.

I najvažnije. Toliko sam zadužio Zagrepčane, da će i 100 godina nakon moje smrti otplaćivati kredite koje sam uzeo.

Već sam pripremio spomenik koji će mi rodjaci dignuti lijevo od turskih šatora na Jelačić placu.

Budite uspješni kao ja.

Cijena predavanja 1000000000000000000 i sve ide u dobrotvorne svrhe jer mi odbijaju od poreza.

Vaš Batman s sklizavim cipelama g. Bandić

[b]black magic[/b]

Ako ce objasnit kako zamracit da te ne uhvate, dolazim! To je jedno od najkorisnijih predavanja, kakav KBA!

Krepat ma ne molat.

New Report

Close