Vrdoljak: Hrvatska je najbolja u privlačenju investicija u regiji

Naslovnica Forum Komentari članaka Vrdoljak: Hrvatska je najbolja u privlačenju investicija u regiji

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Izgleda da Vrdoljak zivi u nekoj svojoj drzavi i u paralelnom svemiru.
Zbraja i kruske i jabuke i sljive i marelice i na kraju …… laze.
Oprosti mu Boze sto govori jer doista nista ne razumije. Uzaludan slucaj.

Gljive bunike

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Pravo je čudo da s takvim golemim investicijama BDP pada već 11 kvartala za redom. Kome više vjerovati – matematici ili Noviniću i Vrdoljaku?

Blago si nama i plače su nam bitno porasle, sad su kao i u EU .3000 eura svaki radnik minimalno zaradi mjesečno[emo_dolar] u Hrvatskoj. Bitno smo napredovali[emo_novac] otkad su investicije porasle unatrag 20 godina naše samostalnosti i ljudi su se preporodili od svih investicija koje su nam donjele naše garniture zato i imamo državni Suficit i plivamo u novcu jer zaradimo i privućemo oko 150 milijardi eura godišnje u našu prosperitetnu državu. Treba li govoriti o nama kad za usporedbu jedna mala kompanija u silic .dolini usred pustinje SADa ili Japana ima promet od 4 bruto nacionalna godišnja proračuna Republike Hrvatske zar vam to ne govori koliko smo jadni i kakva smo mi nacija jadnika i ovakvi nas vode u svjetlu budučnost i prodavanje iluziju o Hrvatskoj državi kao Važnoj državi i nekakvom liderskom faktoru u ovoj regiji koja je bila i ostala nevažna ,badave se mi lupamo u prsa i dičimo kockicama kad smo izdali naše kockice i našu državu jer za 4 godine na vlasti bitno je maznuti što više love a država nek crkne , ko ju hebe..

što bi tek bili da nemamo toliko investicija….zimbabve?
[emo_smijeh]

Kazu da sebe lagati ne mozes ali eto…ovaj moze 😉
Al kad bolje razmislim taj hnsovski uhljeb ne laze sebe nego nas..i tako svaki dan 🙁
Ovo nije drzava, ovo je komedija…makar nam nije smijesno.
Nigdje u evropi nisam citao da se osumnjiceni kriminalci na osnovu dokaza drz odvjetnistva iz pritvora vracaju u parlament!!! evo nikad cuo, samo u Hr tog ima…
Spasavaj se ko moze odavde…

Nikad nam neće biti bolje dok u Vladi ne izbacimo sve Vrdoljake a dodamo više Lalovaca.

a kaj znam.

Ja sam gledal dokumentarac u kojem kažu da Albanija ima veće investicije od Hrvatske.

Istina, ona nije u EU pa se možda ne može uspoređivati.

[b]black magic[/b]

Koji muljator…..
Puni smo nafte …a grcamo u siromaštvu

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Gljive bunike

ne znam sta je,ali sta je da je odlicno je.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

svašta.

Moira Orfei je nista prema cirkusu sa ovim i kolegama mu klaunima! Ne zna se koji je veći jopac Vrdoljak, Grčić ili Maras!?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close