U osam mjeseci zaposleno 38,6 tisuća sezonaca, 95 % lanjskoga rekorda

Naslovnica Forum Komentari članaka U osam mjeseci zaposleno 38,6 tisuća sezonaca, 95 % lanjskoga rekorda

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Broj zaposlenih u sezoni 40.767 , a broj nezaposlenih pao sa 380 000 na 290 000…
Gdje nestede 50000 ljudi?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

U Hrvatskoj se ne gleda broj zaposlenih nego nezaposlenih koje raznoraznim magijama/pravilnicima/makinacijama uklanjaju sa tog spiska. Po meni trebalo bi gledat broj zaposlenih jer koga u biti briga koliko ljudi ne radi.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Broj zaposlenih u sezoni 40.767 , a broj nezaposlenih pao sa 380 000 na 290 000…
Gdje nestede 50000 ljudi?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

Pitaj svoje idole koji su sve poduzeli da unište gospodastvo Hrvatske , gdje je nestalo 150.000 ljudi koji ne rade a nema ih ni na burzi .

.

Ja sam davno napisao da drzava koja je u soku kao ova treba dozvolit sivu ekonomiju dok ne stane na noge.Ali eto mi se na sve nacine borimo sa sivom ekonomijom pa na kraju i sa trgovinom droge i prostitucijom ukljucenom u BDP isti nam pada. Prestrasno.Zato jos jednom ponavljam treba snizit place u drzavnoj upravi.Maknit poreznike koji hvataju kumice na pazaru,prodavacice sira uz cestu i slicno i pustit ljude da se snalaze kako znaju i umiju. Ukinut debilne naknade poput ove za slivne vode i vodnu naknadu.Placam to s-ranje godisnje oko 1500 kuna,a cim udre malo jaca kisa unisti pola Hrvatske.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Frankie, točno tako. dozvoliti sivu ekonomiju, bijeloj smanjiti poreze, onda polako sivu privlačiti u bijelu, ali zadržati niske poreze i niske troškove i…samo kome to govorimo. onima koji namjerno već godinama rade suprotno jer imaju hidden agenda.



Broj zaposlenih u sezoni 40.767 , a broj nezaposlenih pao sa 380 000 na 290 000…
Gdje nestede 50000 ljudi?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

Pitaj svoje idole koji su sve poduzeli da unište gospodastvo Hrvatske , gdje je nestalo 150.000 ljudi koji ne rade a nema ih ni na burzi .
[/quote]

Ja za razliku od tebe nemam idole niti sam fanatik ijedne stranke. Ja sam na ovom forumu ,ne znam koliko puta, napiaso da je ovo nesposobna i totalno promašena vlada … Ali isto tako drukati za povratk HDZ-a na vlast je malo veći mozgovni promašaj. Sve o čemu ti pišeš na ovom forumu o 500 poreza, o uhljebima itd sve je to HDZ patentirao a SDP-OV NAJVEĆI PROMAŠAJ JE ŠTO NASTAVLJA POLITIKU HDZ-a u vođenju države

@neo ,
nemoj izmišljati i stalno mi nešto imputirati što nisam nikada rekao.
Nikada ja nisam drukao za nikoga.
Uvijek sam pisao i drukao :“glasajmo za najbolje , ili najmanje loše”.
A stoka sitnog zuba glasa uvijek za najlošije.

*

uz SDP nema-kraja-hororu

uvrsteni-smo-medju-10-najgorih-zemalja-za-život na svijetu

DA HRVATSKA definitivno nije zemlja blagostanja dokazuje najnovije Gallupovo izvješće prema kojem je Hrvatska, gledano prema ugodnosti života, na samom dnu svjetske ljestvice – među 10 najgorih od 135 zemalja uključenih u istraživanje.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/uz-sdp-nema-kraja-hororu-uvrsteni-smo-medju-10-najgorih-zemalja-za-zivot/771849.aspx

.

Ti si toliko jadan da nemaš ni m…a priznati za koga drukaš stalno ovdje…

@ neo,

ti si isti ko i tvoji idoli koji Hrvatsku 12 kvartala vuku u provaliju , pa kada nemaju argumente vređaju sugovornika.
Osobno me stalno vređaš pa i sada:
1.da nemam m…
2.da za nekog drukam

Za razliku od tebe , imam djecu , imam posao , imam tvrtku , platio Državi milione poreza , nikad nisam bio na burzi…

.

Ha ha ti imaš tvrtku?!?!?!?!
Da ti imaš tvrtku koja plaća milijune poreza ne bi imao vremena, a ni interesa, ovdje svaki dan visiti i pisati 10 postova dnevno i prosipati žuć isključivo na ‘kukuriku koaliciju’ a pritom nikad ne spomenueš lopovluk i krađe HDZ-a
Da ti imaš tvrtku koja plaća milijune poreza j… bi ti se zivo tko je na vlasti

Jedino ako je ‘tvoja tvrtka’ ponosno poslovala sa državom dok je HDZ bio na vlasti pa su te sad ovi otfikarili jer imaju svoje onda te razumijem

Inače hvatski je milijun a milione možeš plaćati na istoku.

@ neo,

pišem u slobodno vrijeme protiv onih koji nam već 12 kvartala lažu i vode Hrvatsku u propast i stvaraju sirotinju.
Osim toga i kada ja pišem moj direktor radi i vodi posao.
Nije mi svejedno tko je na vlasti jer svakodnevno uništavaju tvrtke mojih kupaca ,i svakim danom povečavaju poreze i mjenjaju uvjete poslovanja.
Moja tvrtka nikad nije poslovala s državom i 100% je moje vlasništvo.
Ovako se piše ono što sam platio Državi poreza : 1.000.000,00 Eura+ .
A ti ? Još obilaziš burzu ?

.

samo ti pričaj bajke

@ neo ,

u 3:08 sati ti gubiš vrijeme na forumu umjesto da spavaš i odmaraš se kako bi u jutro bio svjež pa da možeš ići tražiti posao ?
I sada ćeš spavati dok ti se žena , koja te hrani ne vrati s posla ?
Šta ćeš joj reči ?
Da nisi išao tražiti posao jer su HDZ-ovci sve pokrali ?

Moj problem si ti , i tebi slični koji neće raditi i ne plaćaju porez.
Pošto ti ne plaćaš porez tvoji SDP+HNS Kukuriku idoli svakodnevno izmišljaju nove poreze meni i mojoj tvrtki.

.

Nije tebi lako…

New Report

Close