Milanović: Privatizacija ACI-ja neće proći bez nadzora javnosti

Naslovnica Forum Komentari članaka Milanović: Privatizacija ACI-ja neće proći bez nadzora javnosti

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ma da, naci ce oni strateskog partnera kao i za INA-u.

nevjerojatno da se rasprodaje firma koja je super profitabilna, a s druge strane pod marinama drži najljepše dijelove naše obale! sramotno!

@zaza47, kad je ACI tako profitabilan, molim te objavi, koliko je novca iz dobiti uplatio u drzavni proracum? Necu ici daleko, recimo u zadnjih deset godina.
Biti ces iznenadjen podatkom, da jedna marina Frapa ima vecu dobit nego sve ACI-jeve marine skupa. Tba, oliko o njihovoj poslovnoj uspjesnosti. Po mome sudu, drzava treba zadrzati 25% plus jednu dionicu, da moze utjecati na strateske odluke a sve ostalo dati u privatne ruke.

Po mome sudu drzava ne treba zadrzati nista jer jedine strateske odluke bi bile kako uvalit nekog ofucanog politicara u tu firmu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


@zaza47, kad je ACI tako profitabilan, molim te objavi, koliko je novca iz dobiti uplatio u drzavni proracum? Necu ici daleko, recimo u zadnjih deset godina.
Biti ces iznenadjen podatkom, da jedna marina Frapa ima vecu dobit nego sve ACI-jeve marine skupa. Tba, oliko o njihovoj poslovnoj uspjesnosti. Po mome sudu, drzava treba zadrzati 25% plus jednu dionicu, da moze utjecati na strateske odluke a sve ostalo dati u privatne ruke.

možda i tamo kradu, zar se nije nešto pisalo o nekim nepodopštinama ranije

Po čemu je ACI strateška firma????
To samo znači da u slučaju nekog globalnog kolapsa ili 3. svjetskog rata možemo svi otići na jedrenje?!?!?

drug Milanovic-u-karlovcu

ljudi-svjesno-zive-na-podrucjima-gdje-ne-bi-smjeli

“Ja ovdje ne radim tehničku inspekciju, nego se želim uvjeriti u situaciju na terenu.
Ne radim od toga paradu kao neki.
Pritom ne mislim na predsjednika”, kazao je Milanović

http://www.index.hr/vijesti/clanak/milanovic-u-karlovcu-ljudi-svjesno-zive-na-podrucjima-gdje-ne-bi-smjeli-gradili-su-bez-dozvola/771221.aspx

.

Mili-Vanili, zašto ne doneseš odluku da npr. Sabor i Ured Yusipovića 3 plaće doniraju za potrebu gradnje nasipa i sl. Grčić je već mogao namaknuti 10 M EUR za zaštitu od poplave iz EU. No Plan 21 je u biti plan osiromašenja građana i uhljebljivanja partizanskih unuka.

ovo-morate-znati

paklenim-sluganskim-planom-hrvati-ostaju-bez-slobode-buducnosti-i-nezavisnosti

Baš kao u onim dosadnim televizijskim reklamama, to još uvijek nije sve jer razmišlja se i o prodaji
Trećeg maja,
Luke Ploče,
HT-a,
pa čak i Končara.
Ponovno se pak otvara pitanje prodaje
Hrvatske poštanske banke.
Kada se ovom popisu doda činjenica da
autoceste idu u koncesiju,
oblačak s upitnikom koji se pojavljuje iznad mnogih hrvatskih glava nameće tek jedno pitanje – što će nam pobogu ostati?

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/132651-ovo-morate-znati-paklenim-sluganskim-planom-hrvati-ostaju-bez-slobode-buducnosti-i-nezavisnosti.html

.

New Report

Close