Lovrić Merzel sutra na slobodi, traži aktiviranje zastupničkog mandata

Naslovnica Forum Komentari članaka Lovrić Merzel sutra na slobodi, traži aktiviranje zastupničkog mandata

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

E moj Hrvatski zakone, možeš i ubiti i lijepo dođeš poslije toga u saboor, toga ima samo u ovoj jadnoj državi. SRAMOTA.

Šta god učinili vladajuća klika sama si je sebi narihtala plaću 15.000 do 20.000kn neto.

Ova SDP ovka čak je i u zatvoru 5 mjeseci primala 18.000 plaću.

I kad odu i više ne rade (i nisu u zatvoru) još godinu dana primaju plaće za nerad.

.

Čisti Apsurdistan! Ova zaslužuje izgon iz zemlje, a ne saborsko mjesto! Koga ona predstavlja/zastupa?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


Šta god učinili vladajuća klika sama si je sebi narihtala plaću 15.000 do 20.000kn neto.

Ova SDP ovka čak je i u zatvoru 5 mjeseci primala 18.000 plaću.

I kad odu i više ne rade (i nisu u zatvoru) još godinu dana primaju plaće za nerad.

Pa i Sanader je primao saborsku plaću dok je bio u pritvoru… Zašto nikad ne napišeš SDP i HDZ?

@ neo,

jesi li ti maloprije pao s Marsa pa neznaš ?
Nemožeš uspoređivati “stoku sitnog zuba , žute , zelene i crvene Vragove”.
One koji su predali naše oružje u JNA,
One koji su izašli iz Sabora kada se glasalo o samostalnosti Hrvatske,
One koji su u Saboru tražili da se uz himnu Lijepa Naša izvodi i Hej Slaveni,
One koji su “uspjeli” 12 kvartala držati BDP u minusu , što nije uspjelo nikome zadnjih 60 godina…

A da si pažljivo čitao vidio bi da sam ja napisao “vladajuća klika” .

.

Meni se čini da si ti pao s marsa pa ne znaš ili ne želiš vidjeti da je ovu i ovakvu Hrvatsku napravio HDZ a SDP je samo nastavio tamo gdje su oni stali i dodatno je zatukao na ovu razinu
Nikad ne napišeš da od 572 poreza je baram 570 uveo HDZ
Zapošljavanje uhljeba po stranačkoj liniji je praksa od Tuđmnovog doba
Kad se već vraćaš u povijest sjeti se tko je odgovoran što danas ne postoje firme kao Chromos, Šavrić, Croatia Line, Dugi Rat i još stotine drugih
Tko je složio državu od 500 općina i 22 besmislene županije?
Tko je uveo PDV od 22% još tamo ’98 i tada među najvećima u svijetu?
Kad već spominješ plaće od 15-20000 tisuća tko ih je uveo HDZ ili SDP?
Tko je napravio vojsku od 1 100 000 umirovljenika?
Tko je izmislio prvatizaciju po principu ‘tko je jamio, jamio’?

Ova država ne propada od dolaska SDP-a na vlast mi propadamo još od tamo ’95 (dotad je bio rat pa to nećemo uzimati u obzir) ili bolje rečeno nastvili smo propadati još iz doba komunizma JER NIKAD NISMO NI NAPRAVILI DRŽAVU PO MJERI ČOVJEKA VEĆ ISKLJUČIVO PO MJERI ‘VLADAJUĆIH KLIKA’ a oprosti HDZ je za to najzaslužniji

@ neo,

opet ti izjednačavaš ono što se neda izjednačiti.
Možeš poći od 45. pa stavljati plus i minus za učinjeno .

Ili možeš spomenuti da je čak i Jadranka Kosor u 2011. imala čak dva kvartala BDP-a u plusu a ova Kukuriku SDP vlada ima čak 12 kvartala BDP-a u minusu.
Znaš koliku su štetu napravili ?
Bilo koja vlada dođe trebat će 8 godina za oporavak da dođe na 2011. kada su Kukurikavci došli.

.

Plan za novi dan:
S burze na posao.

Update 2014.:

IZ REMETINCA U SABOR

http://webcafe.net.hr/forwarduse/komnetar/inner.html?select=201409050177503

.

toliko sam žalostan što nisam iz SMŽ da me ova gospođa može zastupati


@ neo,

opet ti izjednačavaš ono što se neda izjednačiti.

17 godina pljačke i uništavanja Hrvatske od strane HDZ-a se stvarno ne da usporediti sa ove tri godine nesposobne vlade SDP-a…da tu si u pravu

Pero7, hebal te tvoj takav BDP u plusu…to nema veze s vezom..kao i sve što je radio HDZ…!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Googlajte !
Sve informacije su vam dostupne .
Uspoređujte bivše i sadašnje štetočine!
Ovi sadašnji su napravili više štete u 3 godine nego oni u 17 godina.

Evo , pogledajte samo prodaju 25 % INE MOL u za 505 miliona , a samo nafta u Siriji je vrijedila 20 miliardi(25 % od 20 miliardi = 5 miliardi).
Napravili su štetu u miliardama.

.

Ćovjek stvarno mora biti pačijeg mozga pa ne vidi štetu koju je HDZ nanio Hrvatskoj od ’95 nadalje

New Report

Close