Objavljena lista ‘najjadnijih’ zemalja, evo na kojem smo mjestu

Naslovnica Forum Komentari članaka Objavljena lista ‘najjadnijih’ zemalja, evo na kojem smo mjestu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ukrajina je bolje plasirana od Hrvatske usprkos ratu u kojem će izgubiti suverenost. Mi i dalje imamo stabilnu vlast! Stvarno ne znaš tko je luđi: vlastodršci ili ljudi koji ih trpe!

Hrvati su neuki i nesposobni.

Bez uvrede, ali analiza je jako manjkava jer joj fali veliki niz zemalja koji bi ušle u prvih dvadeset, a neke poput Argentine i vrlo visoko u prvih deset.

Nije da branim ove naše nesposobnjakoviće. Samo kažem.

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go

Dok je jedna turska ispred i hr i ukrajine na rubu rata.

Da si si dao i malo truda i otvorio originalni link mogao mi vidjet da se radi indexu koji uzima u obzir isključivo inflaciju i stopu nezaposlenosti.
E sad Ukrajina ima stopu nezaposlenosti 1,6% – koliko je to točno i realno ne znam, ali brojka budi sumnje.
Uostalom i hr je imala malu nezaposlenost tokom rata. Kad si u rovu i pucaju na tebe – nisi nezaposlen. Prema tome nisi ni jadan.
Bar po misery indexu…

Loki

Ovo je chillin lista. bježite umirovljenici US u tu 21 zemlju. Članak je Bullshy T.

crveno je boja ljubavi. 24 sata su za umirovljenike, poslovni je pocrvenio. trebamo li kupovati poslovni ili čitati stranu štampu?

New Report

Close