Nemojte se bojati i misliti na neuspjeh, ako vjerujete u sebe i svoje mogućnosti, nema te sile koja vas može zaustaviti

Naslovnica Forum Komentari članaka Nemojte se bojati i misliti na neuspjeh, ako vjerujete u sebe i svoje mogućnosti, nema te sile koja vas može zaustaviti

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ne krivite druge, ne tražite probleme u vanjskim faktorima nego upijajte, učite, rastite i budite otvoreni za nove stvari i nove obzore u životu.

[emo_palacg]

znate li gdje završe ljudi koji vjeruju u sebe ? U ludnici, npr.Vrapču.
Iva da uzmeš svoje poslovno iskustvo umjesto ove jadne individualističke filozofije, znala bi da vjera u sebe je jedna od najuobičajenijih osobina propalice. Kao što glumci koji ne znaju glumiti vjeruju u sebe, isto tako i dužnici koji ne znaju plaćat dug. Potpuno samopouzdanje je slabost !! vjerovati u sebe je histerično i praznovjerno, na licu te osobe piše: Vrapče! Ako ne treba vjerovat u sebe, u što onda vjerovat ? Za početak pročitaj nobelovca G.K.Chestertona-Pravovjerje

dosta sam zadovoljan količinim bezvezarija koje sam ovdje pročitao.

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

New Report

Close