Josipović: Bez strukturnih reformi nećemo izaći iz krize

Naslovnica Forum Komentari članaka Josipović: Bez strukturnih reformi nećemo izaći iz krize

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ti si za reforme, pa i Milanović je za reforme, i Karamarko je, ali od riječi se ne živi, treba preći na djela, nitko ništa ne poduzima i niti neće dok se sve ne raspadne…

Nekorisna lignja.na tvojem ukidanju bi se dalo uštedit.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Gospodine Predsjedniče, da ste Vi za reforme Vi bi ih pokrenuli…

Krenuli bi od sebe, pritisnuli Vladu, nešto bi se pokrenulo… Samo kada bi bilo volje.

Josipovic je definitivno izgubljen slucaj. To sto je IKEA zaposlila 350 ljudi znaci vrlo vjerojatno da ce drugi trgovci otpustiti isto toliko jer ce im IKEA-a uzeti kupce.

Dobro je da je IKEA-a dosla jer ce se pojacati konkurencija, ali to samo po sebi nije nista spektakularno. I nije mi jano sta ce predsjednik drzave na otvaranju ducana. Od veceg je znacaja kada neko otvori proizvodni pogon sa 10 ljudi.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Josipovic je definitivno izgubljen slucaj. To sto je IKEA zaposlila 350 ljudi znaci vrlo vjerojatno da ce drugi trgovci otpustiti isto toliko jer ce im IKEA-a uzeti kupce.

Dobro je da je IKEA-a dosla jer ce se pojacati konkurencija, ali to samo po sebi nije nista spektakularno. I nije mi jano sta ce predsjednik drzave na otvaranju ducana. Od veceg je znacaja kada neko otvori proizvodni pogon sa 10 ljudi.

Ništa drugo nije otvoreno, pa se nema što otvarati.

A na svečana zatvaranja nitko ne ide.

[b]black magic[/b]

Onaj tko neću reći bi morao nego MORA voditi reforme i naciju k bezuvjetnom uspjehu on prića zamislite da bi trebalo i to tako več četiri godine. Puno je sramote u ovoj zemlji, nažalost nikako da dođe do kritične mase, da stvari sjednu na svoje mjesto.

Sustavno nije u redu jer u HRV vlada duh komunizma i bez obzira kako se zove stranka mehanizmi su isti boljševičko-lopovski s dodatkom uhljebljivanja.

Mislim da prvo što možemo napraviti da se politika promjeni je uvođenje preferencijalnih glasova, jer će to političke stranke natjerati na demokratizaciju, zato SDP i HDZ šute o tome, jer će izgubiti uhljebi a dobiti društvo….

Mene je strah kako će Kolinda njega zahebavati…. neće moći od nje ni do riječi doći..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Mislim da prvo što možemo napraviti da se politika promjeni je uvođenje preferencijalnih glasova, jer će to političke stranke natjerati na demokratizaciju, zato SDP i HDZ šute o tome, jer će izgubiti uhljebi a dobiti društvo….

Ide na jesen referendum o promjeni izbornog zakona ka tome da se bira IME i PREZIME a ne stranka.

Koja demagogija! Njega ništa ne košta, nas puno košta, a sve lijepo rečeno! Tupav narod trpi ovakve i slične nepotrebne likove!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Imamo nastavak Balada Petrice Kerempuha[emo_beztona]

u hrvatskoj bi trebalo uvesti preferencijalno glasovanje to bi bio znak da je doslo ljudima iz dupeta u glavu ovakvih uhljeba i ustvari beznacajnih komentara nema kruha njegova je uloga udrustvu ljevo smetalo i cuvanje svoje stolice

New Report

Close