Gospodarstvo u drugom tromjesečju palo 0,8 posto

Naslovnica Forum Komentari članaka Gospodarstvo u drugom tromjesečju palo 0,8 posto

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ako ste gledali film Titanic, ovo je otprilike trenutak kad kapetan stoji sam na već potopljenom komandnom mostu, a velika prozorska stakla škripe pod pritiskom vode…

dobro opisano Vortac

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Padati će i dalje, sve dok vladajući ne shvate da treba dati da bi se dobilo, a ne samo uzimati, ali bojim se da će tada već biti prekasno.

Mislim da bi se vladi ruke osušile kada bi bezuvjetno nešto dali građanima, bilo što što bi im poboljšalo kvalitetu života, a time i pojačalo kupovnu moć… jer to očito nije u interesu.

Sutra će 120 ljudi koji rade na imageu vlasti pronaći neki pozitivan detalj iz svega toga. Vjerujem da će sutra osvanuti fotografija u režimskim medijima (HTV, RTL, Novi list, YUtarnji list, Slobodna Dalmacija itd.) kako neki Čeh kupuje sladoled od šipca u Rovinju od 10 kuglica. Vlasti će odmah pisati kako postoje pozitivni pomaci i bla, bla, bit će, trebalo bi, nikako drugačije….

Hrvati su neuki i nesposobni.

bulja

ma mogu oni laprdat koliko hoće, i o tome kako će napravit rast što i vjerujem, u sljedećoj godini sigurno bar malkice, al koliko ga guše i stišču s nametima dole od muke če malo porast, pa j.b.t da slona od tonu hitiš s nebodera bar malo bu se odbil od poda

pepe7


Sutra će 120 ljudi koji rade na imageu vlasti pronaći neki pozitivan detalj iz svega toga. Vjerujem da će sutra osvanuti fotografija u režimskim medijima (HTV, RTL, Novi list, YUtarnji list, Slobodna Dalmacija itd.) kako neki Čeh kupuje sladoled od šipca u Rovinju od 10 kuglica. Vlasti će odmah pisati kako postoje pozitivni pomaci i bla, bla, bit će, trebalo bi, nikako drugačije….

evo ga

Stotine milijuna eura izvoznih poslova zahvaljujući MORH-u


Ako ste gledali film Titanic, ovo je otprilike trenutak kad kapetan stoji sam na već potopljenom komandnom mostu, a velika prozorska stakla škripe pod pritiskom vode…

meni to više liči na onu scenu kad brod tone a orkestar još svira…

Ako ste gledali film Titanic, ovo je otprilike trenutak kad kapetan stoji sam na već potopljenom komandnom mostu, a velika prozorska stakla škripe pod pritiskom vode…

kako-su-linic-i-sdp-ubili Hrvatsku
http://www.index.hr/vijesti/clanak/uvodjenje-nereda-kako-su-linic-i-sdp-ubili-hrvatsku/767941.aspx

Ma ne ,
meni to liči na film El Dorado.
Nakon trke najgori su pobjedili i dobili koncesiju na zlatnu Hrvatsku i sad iz nje izvlače zlato i uživaju .
A ta zlatna Hrvatska je takva zlatna žila koju je nemoguće iscrpsti.
Šta njih brige što već 11 tromjesečja izvlače više nego su iz kopali kada postoje toliki porezi (572 razna) i toliko nekretnina da mogu zlatnu Hrvatsku crpsti još desetlječima.
Evo , naprimjer:
Sada će prodati zlatnu Dalmatinu na 50 godina za 2 miliarde i to će im biti dovoljno da lagodno žive cjelih 6 mjeseci.
Nakon toga već su si narihtali porez na štednju (12%) s kojim će preživjeti do poreza na nekretnine .
I tako u nedogled.
Šta njih brige što su štediše već iz banaka izvukli 2 miliarde ?
Šta njih brige što su samo pričom o porezu na nekretnine uništili cjeli građevinski sektor ?
lovrincevic : ide-se-prema-bankrotu

Lovrinčević: S ovakvim ritmom pada ide se prema bankrotu

.



Sutra će 120 ljudi koji rade na imageu vlasti pronaći neki pozitivan detalj iz svega toga. Vjerujem da će sutra osvanuti fotografija u režimskim medijima (HTV, RTL, Novi list, YUtarnji list, Slobodna Dalmacija itd.) kako neki Čeh kupuje sladoled od šipca u Rovinju od 10 kuglica. Vlasti će odmah pisati kako postoje pozitivni pomaci i bla, bla, bit će, trebalo bi, nikako drugačije….

evo ga

Stotine milijuna eura izvoznih poslova zahvaljujući MORH-u


[/quote]

Naravno. Jedino što sam pogriješio u svojem upisu je što nisam stavio i Poslovni .hr u popis prorežimskih medija.

Hrvati su neuki i nesposobni.

New Report

Close