Bandićev ured zapošljava 330 ljudi, za ovogodišnje plaće izdvaja 67 milijuna kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Bandićev ured zapošljava 330 ljudi, za ovogodišnje plaće izdvaja 67 milijuna kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Bandić je mali Bog.

…mašala,mašala…

Neka ljudi radu …..ja sam za to da se radi ……. a ne ki ovi dalmatinci samo apartmani i ispod borovine .uda ladit

DAJ PET !!!

ispada 17k brutto po osobi, je.benica. ZA tu lovu godišnje, može se obnoviti lijepi broj fasada u centru da ne izgleda grad kao oronula ruševina. Ali bolje je podijelit lovu kumovima i sebi. Građani grada Zagreba, izbarite ga jos koji puta

Kaj mu uređuju vrt?

Da li taj čovjek uopće išta radi.

Ovo sa Zrinjevcem me podsjetilo na direktore u komunizmu koji su svoje zaposlenike slali doma da im vikendice izgrade i opreme.

zanima me da li gradonačelnik Bandić plaća Zrinjevcu uređenje svoga vrta, ili on troši naše novce i resurse grada Zagreba za privatne poslove.

S druge strane imamo neočišćene kanale, i neodržavana stabla po gradu.

Zanimljivo je da se i privatne firme unamljuju za nešto što Zrinjevac može sam odraditi.

Recimo sadnja cvijeća i šišanje trave.

A da, ima posla na Bandićevom vrtu.[emo_zloban]

Da li on to ima veći ured od predsjednika države?

To je napravio racionalizaciju poslovanja u Zagrebu?

Ako za održavanje vrta laže i koristi Zrinjevac, bojom se što radi, odnosno što mu rade druge gradske tvrke.

Dok on dela

[b]black magic[/b]

New Report

Close