Best buy

Kako imamo jedinstvenu priliku doci jeftino do odlicnih dionica (naravno, tko nije ispucao sav cash), zelio bih da ovdje komentiramo povoljne prilike. Bilo bi jako lose kad bi se ovaj topic pretvorio u reklamiranje vlastitog portfelja, pa cu stoga navesti dionice koje NEMAM (a naravno, gledam ih i zelim[smiley1])

necu navoditi pokazatelje jer ih se lako nadje na stranici berze (btw. svi su vrlo dobri, pa cak i odlicni)
evo nekoliko dobrih prilika po meni: GRDP, CELX, MRDN, CIST, TRZN, MTLB, ELDO

Nema šta, dobro si nabrojao, a ja bih tome pridodao ztpr, prvp, ztr9, elva, utsc, unfc, metl, slin, vsmd, vsla, vsbn, hpkd….

(ovo nije nagovor na kupovinu, već čisto moj pogled, ovo su hartije koje uzimam…)

[i][b]--TRAŽIM BROKERICU ZA LJUBAVNICU -- -- A MOŽDA I NEŠTO VIŠE--[/b][/i]

Ja sam petak dokupljivao TLKM i TRZN tesko da ce se moci kupiti ovako jeftino,CIST je svakako moj favorit,dodao bi i METL ,za dugorocno drzanje 3-5 god uz zaradu od nekoliko stotina % PTRL I EKBL

Sve u svemu ekstra je jeftino tako da ce i oni koji su ljetos napustali BLSE sigurno se vracati,samo da se ova komplikovana politicka situacija sredi

Rprzrk2, BBR9R, VNCARK1, KLASR I MAKORK2

zašto se stalo

Ljudi, sta se kupuje sutra? mislim, tesko je fulati, krdo je krenulo cini mi se, ali da cujemo…

TLKM je super jeftin i po meni je odilicna kupovina ,sjajni FI,povecanje trzisnog udjela ,mislim sve cinjenice govore da TLKM sjajno ide,isto PTRL je super super jeftin,mislim gde ima to da 80 benzinskih crpki trzi 13 miliona evra,vidimo da je Hrkac najusio to i usao PTRL

evo ja poslao nalog za ptrl, na 1,51 ako sam dobro izracuožnao ovako prebijen umoran

Moj potpis sve govori!![thumbsup]


TLKM je super jeftin i po meni je odilicna kupovina ,sjajni FI,povecanje trzisnog udjela ,mislim sve cinjenice govore da TLKM sjajno ide,isto PTRL je super super jeftin,mislim gde ima to da 80 benzinskih crpki trzi 13 miliona evra,vidimo da je Hrkac najusio to i usao PTRL

Ko zna sta Hrkac kuha [huh]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Ali jedno stoji, a to je da ni malo nije glup![thumbsup]

[i][b]--TRAŽIM BROKERICU ZA LJUBAVNICU -- -- A MOŽDA I NEŠTO VIŠE--[/b][/i]


Nema šta, dobro si nabrojao, a ja bih tome pridodao ztpr, prvp, ztr9, elva, utsc, unfc, metl, slin, vsmd, vsla, vsbn, hpkd….

(ovo nije nagovor na kupovinu, već čisto moj pogled, ovo su hartije koje uzimam…)


Što se tiče dva žitoprometa vidim da je ztpr počeo prikazivat dobit, s druge strane ovaj iz Brčkog ima neobično male prihode u 1 pol 2007. Znaš li možda o čemu se radi?

Zato ih nazoveš i pitaš šta je rezultat toga.

Oni prvih 6 mjeseci ne rade, ono je samo prihod od iznajmljivanja i nečeg sitnog. Tek kad žito sazri oni počnu raditi… Ove godine očekuju identičan prihod i poslovanje sa dobiti, tako su rekli.

[i][b]--TRAŽIM BROKERICU ZA LJUBAVNICU -- -- A MOŽDA I NEŠTO VIŠE--[/b][/i]


Zato ih nazoveš i pitaš šta je rezultat toga.

Oni prvih 6 mjeseci ne rade, ono je samo prihod od iznajmljivanja i nečeg sitnog. Tek kad žito sazri oni počnu raditi… Ove godine očekuju identičan prihod i poslovanje sa dobiti, tako su rekli.


Hvala

New Report

Close