Toni Kozina gotovo je nepoznat čak i Zadranima, a novi je igrač na finacijskom tržištu

Naslovnica Forum Komentari članaka Toni Kozina gotovo je nepoznat čak i Zadranima, a novi je igrač na finacijskom tržištu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

HDZ, Kalmeta, stečaj, sve je jasno…Pravi poduzetnik balcanicus…

otjelovljeno ruglo, produkt hrvatskog krivosuđa.

ima takvih na tisuće, no ovaj se očito osjeća dovoljno drskim da bez brige privlači na sebe pozornost javnosti.

tokove novca za sviju njih mogu za tili čas utvrditi policija i tužiteljstvo. mislim da bi policija to i napravila, ali sudstvo ne da.

Koja je to bolesna drzava! I ruglo kako kaze osi3.

Sutra bi ZVCV sa ovako dobrim vijestima moglo jos 20% dole.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

do 70 kn, na početne pozicije.

Sjetim se odmah podmladaka Krasić, a i Kradanovi će brzo stasat….

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Ovo se zove hrvatski jal. Samo da nitko ne zaradi. Lacoste se proslavio drukajuči na Diokiju, Magmi, Optimi i ostalim perjanicama pa je najbolje napraviti kontra od onoga što on piše. Umjesto da ste sretni da netko ulaže gotovog keša od 40 mil. kn tj. 100 kn po dionici, vi molite Boga da sve propadne. Sve će Vam to doći na naplatu na Vašim dionicama. Pozdrav!

Ma on za sada ne ulaze nista. Samo je rekao da ce ulozit. Nadam se da nisi kupova na 160.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close