Prodaju se škola Kumrovec i Goli otok

Naslovnica Forum Komentari članaka Prodaju se škola Kumrovec i Goli otok

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

evo prilike da Milanović svojima otkupi školu i povede ih na doškolovavanje, s težištem na ekonomske predmete, ideološki su prilično potkovani, jer im je prijašnji program u partijskoj školi nosio 99% programa, kojih se vidimo današnji premijer jako rado i dobro sjeća, obvezno ponuditi i drugaricu KOSor, jer se prema nekim fotografijama slabo odazivala predavanjima, a više boravila po sobama

Ja mislim da je kupovina jednog ovakvog veleučilišta potez i po i nevjerojatan potencijal. Ovo je u rangu Oxforda,MIT-ja i Harvarda kad vidis kakve je genijalce škola Kumrovec iznjedrila.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

pOŠTO SAD TEK ŽELE STAVITI U FUNKCIJU GOSPODARSTVA, znači da se hoće nakrast još ovo malo koliko imaju do kraja mandata, vide da gube . Sad im se to tek ne smije dozvolit IMALI STE VREMENA OVE DVIJE I POL GODINE

pepe7

Za Goli otok se trazi strateski partner,ali mora ostat u funkciji za koju je bio primarno namjenjen.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Čuvati Goli otok ko zjenicu oka svog!

Zatvaraju tvrtke zbog viška 12 kuna u blagajni a njih niko ne zatvara zbog miliardi koje dižu kredite a svjesni su da ih neće moći vratiti ?

Očekujem da će cijela Kukuriku Vlada završiti u Remetincu.

Ipak ih je strah da će ih stići ruka pravde za zlodjela.

Zato i prodaju Goli otok.

.

New Report

Close