Grčić: Od sada ćemo vas bombardirati projektima

Naslovnica Forum Komentari članaka Grčić: Od sada ćemo vas bombardirati projektima

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

učini mi se na prvi mah, projektilima, rekoh da nije ovaj opet otišao na barikade, a kad ono, projektima, zabavni program Vlade

Ma nije vam on bombarder nego bombaš. Evo na bombizaje već 2 i po godine svojim nebuloznim prognozama.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ha, ha, ha…. klaun je opet u elementu! Kak mu nije neugodno sramotit se!? Što sve ljudi čine za nezarađenu plaću!?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

10kre


učini mi se na prvi mah, projektilima, rekoh da nije ovaj opet otišao na barikade, a kad ono, projektima, zabavni program Vlade

Genijalan si.
U nekim okolnostima bi se ovo moglo prijaviti kao prijetnju jer vojnik sao krajine prijeti da će nas bombardirati.

Hrvati su neuki i nesposobni.

Tko će raditi te projekte? kumovi i prijatelji ljudi u Vladi !!!

Bogo dragi, do kada će ovakvi bilmezi bombardirati ovaj zatupljen narod ovakvim pi….ijama!?
Ja se naprosto ne mogu odlučiti koga prvog zaliti smolom i baciti u perje,
prvu trubu HNS-a ili ovog SDP-ovog trudbenika.
Jedan nas spašava trilijunima barela nafte drugi gomilom vrhunskih projekata.
Takav kadar i Sjeverna Koreja može samo sanjati.

Treba ovom debilu jedan projekt il smjestiti u prkno

Ja se naprosto ne mogu odlučiti koga prvog zaliti smolom i baciti u perje . Takav kadar i Sjeverna Koreja može samo sanjati.

“Daj mi recite”
A koga iz ove SDP+HNS Kukuriku Vlade možeš izdvojiti ?

.

Možeš ih sve “izdvojiti” mada smo zakasnili jedno 25 godina.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Ja se naprosto ne mogu odlučiti koga prvog zaliti smolom i baciti u perje . Takav kadar i Sjeverna Koreja može samo sanjati.

"Daj mi recite"
A koga iz ove SDP+HNS Kukuriku Vlade možeš izdvojiti ?
[/quote]

Ne znam od kuda krenuti … recimo Jovanović, Mrsić, Ostojić, Opačić,
sve ekipa koja ima “divne” rezultate u svojim ministarstvima. Zaista ozbiljan i stručan kadar. Jedino što mi onaj Hajdaš Dončić ima tri čise pa ne baljezga populističke floskule. A to je dragi moji rijetka i gotovo neprirodna pojava na nošoj političkoj sceni SDP+HNS+HDZ+ ….

onaj Hajdaš Dončić ima tri čise…

Koji je to?
Jel to onaj koji je Francuzima prodao za kikiriki Zračnu luku Zagreb i nikad nam nije pokazao transparentnih “10 tajnih Ugovora” ?

Jel to onaj koji će prodati na 50 godina Autocestu Dalmatinu za 10 % vrijednosti ?

.

Prodati će je za onoliko koliko može dobiti, ne zavaravajte se,toliko vrijedi.
Što se više uhljebničkih gnijezda rasproda to će nam biti bolje.
Jednostavno, nema više tko plaćati svu tu ekipu nagomilanu po državnim tvrtkama.
Nisu ni Grci htjeli prodavati za kikiriki a kasnije su nudili i bez kikirikija.
Uvjeriti će se i sami u taj scenarij kod nas.
Naravno ako nas ne spasi Vrdoljak i Grčić.

New Report

Close