Maras: Nagodinu sigurno gospodarski rast

Naslovnica Forum Komentari članaka Maras: Nagodinu sigurno gospodarski rast

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ovako i ja mogu biti ministar. samo razlika između mene i ove biljarske kugle je da ja shvaćam da nisam kvalificiran za ministra u jednom od najvažnijih resora.

komunist pa prorok, možda i on baca grah [emo_vrtimise]

marasova najava bit će kao i uvijek do sada- čisti promašaj tj. nastavak pada BDP-a! ostavka vlade SDP/HNS jedina je slamka spasa za ovu napaćenu državu i narod!!!! [emo_mrgud]

moderatori na forumu provode političku CENZURU, uvode verbalni delikt te krše slobodu govora zajamčenu Ustavom jer brišu forumaške nickove i poruke s čijim se političkim stavovima ne slažu !!!

pa nije reka na koju godinu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

This time next year…..


This time next year…..

A ako je tvoj prevod tocan onda je glava od kupusa mogla rec da se gospodarski rast ocekuje cim oni sidju s vlasti,a ne da nam govori u siframa.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Maras je rekao…
meni bi bilo zanimljivije čuti cigansku vračaru Orhanu jer bi ona možda i mogla pogoditi…

Hrvati su neuki i nesposobni.

Isto to je mantrao i prošle godine!

Buhtla si je umislio da je baba Vanga![emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

veće šanse za rast ima njegova kosa

Ako je tako siguran u rast od 2 % zašto nije rekao da će napraviti hara-kiri ako neće biti rasta.

Nije podbacila turistička sezona.
Podbacila je SDP+HNS Kukuriku Vlada.
Sve su učinili da unište Hrvatsko gospodarstvo .
Dignuli su neke poreze (imamo 572 razna ) tako da imamo najveće poreze na svijetu.
Neke poreze su uveli i retroaktivno što nema nigdje na svijetu.
Uništili su gospodarstvo i sa fiskalizacijom , sada uviđaju da je naplata poreza sve manje.
Uništili su građevinski sektor stalno podgrijavajući uvođenje poreza na nekretnine.
Opljačkali su građane s tzv.“legalizacijom”.
Najavom uvođenja poreza na štednju uzrokovali su dizanje 1.900.000.000,00 sa štednje.
Opljačkali su građane s obavezom uvođenja tzv top.certifikatima.
Zadužili su Hrvatsku .
Spremaju se rasprodati Autoceste.
Spremaju se rasprodati tvrtke iz Državnog portfelja.
Uzrokovali su povećanje nezaposlenih što ćemo vidjeti za 2 mjeseca.
Uzrokovali su iseljavanje mladih i školovanih ……

.

New Report

Close