Grčić ponovio da Hrvaska neće biti u minusu prema EU proračunu

Naslovnica Forum Komentari članaka Grčić ponovio da Hrvaska neće biti u minusu prema EU proračunu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Kada to sposobni Grčić izjavi onda nema sumnje.pa tome klaunu su propali novci u banki dok ih je nepismeni kerum uredno dignuo dva dana prije propasti banke.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

dosta tih laži iz vrhova vlasti, evo tmurne istine!!!!

PORAŽAVAJUĆA ANALIZA HNB-a Prve četiri godine članstva u EU donose nam 16 milijardi kuna gubitka

http://www.jutarnji.hr/hrvatska-ce-do-2016&ndash%3Bdavati-u-uniju-vise-nego-ce-uzimati/1208271/

[emo_ljut][emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Ovog hrvatskog Buffeta treba slavit. Sretna je zemlja koja ga ima.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

uopće me ne čudi da ovaj već otvoreno radi protiv RH, a izjavama sprda sve institucije i stručnjake

Nedavno je pričao o milijardama iz EU fondova a sada je postavio novu granicu koju je zaista teško neispuniti. Kaže da ćemo ipak više povući nego dati u EU blagajnu.
Slijdeća granica bi mogla biti: možda nešto povučemo iz EU fondova.

Hrvati su neuki i nesposobni.

Klaun je opet u akciji! A laže kao s….

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

@Kirin
da je samo klaun, radi se o cirkusu!!

Hrvati su stado ovaca – zato i mogu trpiti ovakve “eksperte” …

New Report

Close