Zašto je Cvetojević kupio Teslu? ‘DOK ING-ov auto mi je premali, a Rimčev preskup’

Naslovnica Forum Komentari članaka Zašto je Cvetojević kupio Teslu? ‘DOK ING-ov auto mi je premali, a Rimčev preskup’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nemam ništa protiv Cvetojevićeve odluke da kupi automobil koji hoće. Postavljam samo jedno pitanje. S koliko će novca u nabavi Tesle-S sudjelovati porezni obveznici, po osnovu kretenske odluke vlade da subvencionira uvozni električni automobil?

Zar se nije taj novac moglo dati ljudima na poplavljenim područjima nego se daje nekome kome to uopće nije potrebno?

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go

Samo na baterije? 70000Kn.

“a kako radim veliku kilometražu, na ovaj način smanjujem zagađenje”

Kad će neki više shvatiti kako se danas kod nas većina električne dobiva upravo iz fosilnih goriva, tako da je upitno koliko se smanjuje zagađenje. Jednog dana možda, no u međuvremenu i dalje zagađujete okoliš.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Kupio je Teslu jer je g.lupa Vlada dala bespovratne poticaje na aute na električnu energiju.

To bi bilo u redu da mi još ne uvozimo električnu energiju.

Kao što kolege kažu dobivenu uglavnom na ugljen.

Znači besplatno financiramo skupi UVOZ, što automobila, što energije.

Ako ste stvarno željeli zaštiti okoliš i smanjiti emisije ugljik dioksida, onda ste trebali dati poticaje za vožnju na prirodni plin.

Ukinuti naknade kod registracije vozila na plin.

Kao da sve radite da se ljudi ne voze ekološki.

Emisija takoreći nema, a našim malim obrtnicima koji ugrađuju i servisiraju te uređaje bi dali posla.

To bi za naše područje bilo optimalno.

A ako stvarno želite čistu tehnologiju, onda ste trebali poticati vozila i punionice na tekući vodik.

Iz auspuha izlazi vodena para, čitaj čista voda.

Glavno da ste ovo malo industrije preopteretili sa kupnjom CO2 jedinica.

Lp

[b]black magic[/b]

ne znam za dok ing loox, ali ovaj tesla model s je u svojoj konkurenciji, audi a7, porsche panamera, bmw 6, mercedes cls… najjeftiniji model, a to znači da ga se isplati kupit. električni auti su skupi, ali ima i skupih dizelsko-benzinskih auta i u toj konkurenciji električni auti imaju dobru šansu.

Ovo je ili neka malogradjanska tipicno hrvatska samoreklama ili sam propustio kad je financial times objavio kad je prvi englez kupio elektricni auto I kad je wall street journal to objavio za prvog amerikanca.

***tri članka o Cvetojeviću, toliko ni Josipović s Milanovićom nikad nije imal

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

#poslovni anđeo #…..kakav je to anđeo u poslu ???….moli Boga svaku večer
i nema grijeha…u poslu…?!

Zašto ga gledate ko Boga….po čemu je on na mjestu kojem -jest..zaslužio ovakvu
bizarnu promidžbu…pa nije on nikakav INOVATOR..

A ako ste htjeli besplatno , između redova poslati poruku o Teslinim autima…
onda je koncepcija promašena….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

imam osjećaj da ovo zanimanje poslovni andjeo više služi sa samoreklamu u poslovnim krugovima nego ima neku korisnu funkciju u ekonomiji.
tko je uopće čuo sa saleta dok nije postao poslovni andjeo i čime se uopće bavio prije toga.

Private equity investitori su ekipa koja ima brdo para i vozi aute tipa concept one( btw totalno promašen koncept,preporučujem rimcu da ode na izlet u modenu i okolicu da vidi kako se radi i zarađuje na superautomobilima.više ferrari zaradi na muzejima nego cijela autoindustrija u hrvatskoj skupa sa ad plastikom na čelu.

a kod tesla automobila mi je zanimljiva njihova koncepcija da ti plaćaju 3g mrežu za internet kako bi mogli znati di si ,pa im ona priča o anonimnosti i špijuniranju nije baš na listi pripriteta.ko kad todorić i ina vozačima kamiona ugradi gps pa kad moraš ići pišati moraš pisati poslije izvješće i razloge zašto si to obavio.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

New Report

Close