Hypo Alpe-Adria-Immobilien kupila Hoto Tower i Castellum Centar (objavljeno 07.12.2005.)

Naslovnica Forum Komentari članaka Hypo Alpe-Adria-Immobilien kupila Hoto Tower i Castellum Centar (objavljeno 07.12.2005.)

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Fino, fino. Tomo vrti dobru lovu.
Pravi trenutak za prodaju je odabrao, mozda cak i najbolji. Količina kvadrata koja stize na trziste ce u najmanju ruku spustit cijene najamnina, a o prodaji da i ne pricam…

mene nesto drugo zanima… zasto jedan hypo koji radi ogroman hypo centar na križanju prisavlja i slavonske avenije kupuje dodatne nekretnine[smiley6] što mislite?

Mislim da im tak dobro ide da ni sami više neće moći stati.
Inače oni su vlasnici pola kredita plasiranih u turizmu…
Jednostavno, tak im dobro ide s nekretninama da bi stvarno steta bila stati. Na nasem tržištu još ima prostora za rast, to se prije svega misli na Jadran i u Zg ono što je na dobrim lokacijama.
Moje mišljenje, općenito, ono što je kvalitetno i na dobroj lokaciji će rasti, ono što nije, hm, vrijeme će pokazati… Recimo, oni koji žive u neboderu na 14 katu u nekom novozagrebačkom naselju bolje da to prodaju jer sumnjam da će ovakve cijene moći dobiti u budućnosti… [smiley13]


mene nesto drugo zanima… zasto jedan hypo koji radi ogroman hypo centar na križanju prisavlja i slavonske avenije kupuje dodatne nekretnine[smiley6] što mislite?

Dobar trenutak, slažem se.

Hypo ima fond koji ulaže u nekretnine, mislim da je ovoa kupnja za fond.

New Report

Close