Sanader osuđen na osam i pol godina zatvora

Naslovnica Forum Komentari članaka Sanader osuđen na osam i pol godina zatvora

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

I uz dobro vladanje i ono što je već proveo u zatvoru bit će vani za 2-3 godine..

Jeftino jeftino…
stvarno je dobro prošao…

Loki

eh da je 85 to bi vec bilo bolje. covjek koji je bio premijer i izdao nacionalne interese, izdao Hrvatsku. Kazna je trebala biti puno puno drastičnija.

Sve je to šuplje i nedokazano.
Nemojte biti naivni.
Nije tu kraj.
Sada sljedi žalba na Ustavni sud i EU sud.
I na kraju , sve ćemo mi to platit.
Kao i kod generala Zagorca.

.

Pero7
Nevin je, možeš si misliti. Pa gdje ti živiš. Tu spiku požeš jedino prodavati svojim kradezeovcima i zločinačkoj organizaciju u kojoj je ta bagra.

koc
Ina-u je prodala ( 25 % ) koalicijska vlada iz 2001-e koji su postavili nesposobnu upravu koja je napravila par milijardi gubitaka koje su možda neki iz te vlade stavili sebi u džep a prikazali kao gubitak a nitko nije istraživana na koji način su napravili tolike gubitke i na kraju nitko nije odgovara.
INA je bila monopolist i jedini način da posluje s gubitkom je da postaviš glupu ili lopovsku upravu.
Znači Ivi zatvor za nedokazanu krivnju a onima koji su upropastili Ina-u niš.
A glavni svjedok je grobar hrvatske petrokemijske industrije i tu isto nikom ništa ……… to se zove kradi i uništi po zakonu tj, ne može gore
Ive je genijalac i naivčina ……nije on dorasta ovoj igri i ovim igračima

DAJ PET !!!

mikro
Svi znamo tko je prodao drugih 25%. Nije on ništa naivan. On je veliki lop.ov koji je Inu prodao za sitniš kako bi dobio proviziju. Trebao je dobiti barem 100 godina zatvora.

koc
Nisu mu našli lovu za koje ga terete tj.nema traga novca ……. postoji snimka bez tona ……. o glavnom svjedoku ne treba trošit riječi a ta lova još je ka na njegovu računu ……..
Meni ovo liči na priču iz Alan Forda

DAJ PET !!!

ivo je MISLIO da je genijalac, da ce i on biti jos jedan u nizu koji ce zajebat hrvatski narod i staviti lovu u djep. ali preracunao se. nadam se da je prvi u nizu koji su se preracunali.

@ koc ,

odmah mi je jasno da si ti ovdje po zadatku.
Optužuješ me i vređaš bez ikakvih dokaza .
A ja pišem o pravdi i dokazima.
O Zagorčevih 7 godina robije za dijamante koje nije nitko vidio.
O Sanaderovom vađenju baterije iz mobitela.
O Polančecovoj presudi za nekoliko stotina tisuća.
A ako uspoređujemo one i ove , pa ovi su djelili i opraštali na stotine miliona a za sada su samo neki optuženi.
Uvjeren sam da su ovi nadmašti u lopovliku one.

.

New Report

Close