Vujčić: Nadam se da ćemo za 10 godina slaviti uvođenje eura u Hrvatsku

Naslovnica Forum Komentari članaka Vujčić: Nadam se da ćemo za 10 godina slaviti uvođenje eura u Hrvatsku

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Hoćemo, slaviti ćemo, pod uvjetom da mi preživimo do tada i da euro preživi.
U suprotnom nećemo

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go

Onaj koji ima Eure danas već slavi.

A oni koji nemaju za 10 godina će voditi ratove za koncesiju na kontejnere s pvc flašama.

.

Ovaj svjetski prvak u inozemnim putovanjima i nebesko visokoj placi za hrvtaske uvjete je nevjerojatan lik. Iako nitko ne zna sto on to zapravo radi, postao je Guverner HNB-a i uvazeni strucnjak za ekonomiju, bez da je i jedan dan radio nesto iole konkretno ili da je u znanstvenom smislu dao doprinos ekonomskoj teoriji. Jedino sto radi – putuje po svijetu i svima nama drzi moralne prodike o tome sto treba napraviti da se izvucemo iz krize. A tome unatoc, HNB ne cini bas nista da izlasku iz krize da svoj doprinos, vec i dalje najobicnijim monetarnim intervencijama drzi umjetan tecaj Kune. I to je sve cemu sluzi HNB.
Sa ovakvom monetarnom politikom (sam Bujcic je jednom izjavio da je ona dosadna) HNb nam zapravo ne treba i brojne superplacene kvazi strucnjake bez realnog iskustva i ikakve podloge za ovo sto rade, bi trebalo ukinuti.

a ja se nadam da ćemo za 10 godina slaviti povratak njemačke marke tj. da će se EU do tada raspasti!

[b]moderatori na forumu provode političku CENZURU, uvode verbalni delikt te krše slobodu govora zajamčenu Ustavom jer brišu forumaške nickove i poruke s čijim se političkim stavovima ne slažu !!![/b]

Nevjerojatno kako hrvati nemaju srece i u institucijama koje nose prefiks hrvatska uvijek zakvace nekakve likove koji nemaju pojma sto je to drzava i cemu sluzi ta interesna skupina organizirana u takozvanu drzavu…

Slaviti sviranje u dajguze…? Strasno… [emo_bijesan]

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

New Report

Close