Pusić: Pad Vlade nije opcija, odnosi u SDP-u će se raščistiti

Naslovnica Forum Komentari članaka Pusić: Pad Vlade nije opcija, odnosi u SDP-u će se raščistiti

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Kaže predstavnik marginalne stranke koja po svemu sudeći na predstoječoim izborima neće preći niti izborni prag…

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

Naravno da nije opcija , kada sa 2% glasova imaju 4 ministra

Kaže izkompleksirana voditeljica Hrvatskoj Nepotrebne Stranke mafijaške provenijencije! Hvala Bogu da nakon slijedećih izbora odlaze u povijest koju ćemo se truditi zaboraviti što se tiče njih, nje i njezinog antidržavnog brace!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Stara vještica laprda po običaju.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Pa hns vise ne postoji. O cem ona prica. Danas na vijestima jedva sakupila hrpicu istomisljenika koje vise nitko ne uvazava.

Ova babetina će otići u SDp i nastaviti svoju projugoslavensku političku aktivnost.
Smjena Vlade jest opcija. Smo komunisti pričaju da nije ono što jest.
Demokracija je vrlo jasna ali Yusipović se pravi blesav još jednom i priča svašta samo ne ono što je bitno.

Hrvati su neuki i nesposobni.

Ja sam cuo onako iz kuloara da ce HNS uci u proces predstecajne nagodbe radi podrske od samo 2%.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Bah… HNS je gotova priča… Još neka zakenja sa arbitražom i ova više nikada neće vidjeti politiku…

New Report

Close