Milanović: Ako ga odlučimo uvesti, porez na na štednju bit će među najnižima u Europi

Naslovnica Forum Komentari članaka Milanović: Ako ga odlučimo uvesti, porez na na štednju bit će među najnižima u Europi

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Mi smo stvarno porezna oaza nitko nema PDV na hranu od 25%

pa cemo ga lagano dizati [emo_smijeh]

E pa stvarno su toliko toliko dno da ovo više nemogu slušat! Europa, kao u Europi, biti ćemo kao europljani , najmanje u europi…sve KAO U EUROPI KAD TREBA NARUDU UZET I NABIT GA NA ČAVO, A ŠTA JE SA PLAĆOM K A O U E U R O P I !?!?!?!?!?!?!? ŠTA? SAMO POREZE ZNATE DIZAT, A PROIZVOD OVE VLADE JE UGLAVNOM DESTRUKCIJA I UGNJETAVANJE I PRKOS HRVATSKIM GRAĐANIMA! SRAMOTA, DA NEMOŽE BIT VEĆA! NIKAD, ALI NIIIKAD NEĆU DAT GLAS OVIMA

Ako može jednom onda može i dvaput!


… NIKAD, ALI NIIIKAD NEĆU DAT GLAS OVIMA

Ovakva ogorčenost može biti samo ao si im glas već dao,a oni te iznejverili.Zato si trebao napisat NIKAD, ALI NIIIKAD VIŠE NEĆU DAT GLAS OVIMA

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@Bulldog
Kaze meni jedan poduzetnik koji je slizan sa politikom da su oni prije uzimali proviziju,a da ovi uzimaju glavnicu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Slažem se, lako mi je. O tome se ovdje iz pijeteta ne bih upuštao komentirati samo kratkim komentarom. Razumijem.

Ako može jednom onda može i dvaput!

u našem slučaju porezna oaza znači da porezi bujaju, Milanović mi djeluje totalno izgubljeno, kao da ga je poplava izbacila, mislim da ga i Sanja kod kuća već prekljinje da da ostavku


Lako je njemu za Sanju,nego sto govori Ivona je li ga i ona preklinje?

ona ga opet preklinje da da ostavku kod Sanje, ma na mukama je vidi se

buldože, lako je tebi.

Sjeti se samo svih onih koji su poginuli radi tih komunista samo zato jer su bili pametni, sposobni ili nacionalno osviješteni. Neki su se samo i rodili i već su bili ubijeni samo zato jer su bili Hrvati:

Vaš link …

Pročitati najdonji odlomak u kojemu je opisano ubojstvo tek rođenog djeteta od strane tih nekažnjenih komunističkih spodoba.
Što je još gore: te ubojice su postale gospodari Hrvatske. To je ostalo i dan-danas.

Znam da je ovo poslovni, ali ja ne promatram samo poraznu ekonomsku politiku vladajućih nego ih promatram kao ubojice hrvatskog naroda. Danas više ne mogu ubijati ljude kao prije ali danas to rade na druge načine: odnarođivanje, promjena povijesti, mariginaliziranjem vjere, nagovaranjem na homoseksualnost itd. Nažalost, još nismo dobili čovjeka koji će im to reći u lice i koji će ih suočiti sa posljedicama tih djela.

Stvarno ne razumijem potrebu poslovnog da briše ovaj upis pošto je potpuno istinit i nikoga ne vrijeđa. Upis je potkrijepljen i linkom na izvor. Ne znam da li poslovnom smeta istina ili to što upis nije vezan isključivo uz ekonomiju. Ako se u upisima treba držati ekonomskih tema tada bi molio uredništvo Poslovnog da isključe članke koji nisu vezani za ekonomske teme.

Hrvati su neuki i nesposobni.

Kviz pitanje:
– hoće li Milovanović sa sobom u Brazil voditi Sanju ili Ivonu?

Odgovor:
– vodit će Sanju jer se Ivona mora brinuti o tek mu rođenom djetetu.

Hrvati su neuki i nesposobni.

Pssst…o tome se ne priča…niti piše…

Ne kuzim zasto mi je obrisan post kojega je Moller qvotirao. Mislim mogu ja okrenit i pilu naopako nije problem.
Stvarno bi bila tragedija da najbolji premijer u Rvata da ostavku.Onda bi bili stvarno izgubljeni. Koja je alternativa? Nema je? Zato Sanja i Ivona obje na koljena i “molite” ga da ne da ostavku. Bez njega smo gotovi.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Pssst…o tome se ne priča…niti piše…

a jel’ mali već kršten


Ne kuzim zasto mi je obrisan post kojega je Moller qvotirao. Mislim mogu ja okrenit i pilu naopako nije problem.
Stvarno bi bila tragedija da najbolji premijer u Rvata da ostavku.Onda bi bili stvarno izgubljeni. Koja je alternativa? Nema je? Zato Sanja i Ivona obje na koljena i "molite" ga da ne da ostavku. Bez njega smo gotovi.

original ne može, ali kopija može, to se već događalo [emo_smijeh]

New Report

Close